banner851

banner614

17.08.2021, 12:20 1067

DÜZCESPOR SAHİPSİZ KALMASIN…

Düzcelilerin, tek yürek olarak kırmızı- lacivertli renklerin etrafında toplandığı Düzcespor, bu sezonda şampiyonluk inancıyla, haftalardır çalışmalarına devam ediyor. Biz, Öncü ailesi olarak takımımızı yakından takip ederek gelişmeleri anında sizlere aktarıyoruz.

Düzcespor yönetimi bu sezon için 18 dış transferle takımımızın şampiyon olması için kadrosunu güçlendirdi. Yönetim kurulu, bu transferlerle ekonomik olarak bir yükün altına girdi. 3. kamp dönemi ve birçok harcamayı da üstlenen yönetimimize, başta Sayın Valimiz, Milletvekillerimiz ve tabii ki Belediye Başkanımız olmak üzere maddi-manevi destek vermesini isteriz. Düzcespor, pandemi döneminde seyirci geliri olmadan, yaptığı bir hatıra bilet kampanyasından ve Spor Toto’dan elde ettiği yetersiz gelirle bu günlere geldi. 

Düzcespor’a sponsor olarak stadyum reklamı veren firmaların bu sezonda maddi destek oldukları ifade edildi. Ancak, bu gelirler bence kâfi değil. Bölgemizde üretimde Türkiye ve dünya çapında firmalar var. Onlara da buradan çağrı yapalım. Düzcespor, Düzcelinin her şeyidir. Gelin, maddi- manevi, elbirliğiyle Düzcespor’u bu sezon şampiyon yapalım. Artık, bu 3. Lig’den kurtulup ilimize layık olan üst liglere çıkalım. Gerçekten Düzce gibi bir futbol şehrine 3. Lig yakışmıyor.

Bu konuda Sayın Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’ye destek sağlanması konusunda önderlik etmesini bir Düzceli olarak talep ediyoruz. Sayın Başkanımız Düzce’yi seviyor, hizmetlerini artırmak için çaba sarf ediyor. Spora da önem veren Sayın Özlü’nün Düzcespor sevgisini de biliyoruz.

Düzce Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün bu konuda duyarlı olacağına eminim. Düzcespor’a da sahip çıkmak, yanında durmak Düzce’ye bir hizmettir.  Düzcespor’a sahip çıkmak, Düzceli’nin gönlünü kazanmaktır. Düzceli’nin Düzcespor ile bağlarının çok güçlü olduğunu bilmeyen yoktur. Bu Düzcespor kurulduğundan bu yana böyledir.

Gelin, Düzcespor’un bu sezonda etrafından destek zinciri oluşturup, şampiyonlukta bizim de katkımız vardı diye bilelim. Hep birlikte 2. Lig için yola çıkalım.

Düzcespor’a sahip çıkmak, Düzceli’nin sevgisini kazanmaktır. Başarı el birliğiyle gelir. Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetimine maddi- manevi destek için sizlerden bir Düzceli olarak sahip çıkmanızı bir kez tüm kalbimizle bekliyoruz. Eminim, Düzcelilerin bu mesajına yürekten destek vererek, takımımıza sahip çıkacak hamleleri ve önderliğinizi yapacaksınız.

Düzcespor’a yeni sezonda başarılar dilerken, destek olacak olan herkese de şimdiden teşekkür ederim.

Yorumlar (1)
akif 1 ay önce
tam buldun destek olacak belediye başkanını....