banner614

10 OKULA 10 POTA…

banner619

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nce yürütülen "1907 Okul 1907 Pota" projesi kapsamında Mustafa Kemal Ortaokulu’nun bahçesine yaptırılan basketbol potasının açılışı için Düzce’ye geldi. Düzce’de yaşadığı yıllarda mezun olduğu okul olan Mustafa Kemal Ortaokulu’ndaki tören öncesi Yıldırım, Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı da makamında ziyaret etti.

banner846
Eğitim 01.12.2017, 16:16 01.12.2017, 18:22
4003
banner844

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olan Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe’nin As Başkanı Mithat Yenigün bir dizi program ve açılışa katılmak üzere Düzce’ye geldi.

Yıldırım ve Yenigün Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nce yürütülen "1907 Okul 1907 Pota" projesi kapsamında Düzce’de bahçesine basketbol potası yaptırılan 10 okuldan biri olan Mustafa Kemal Ortaokulu’nda düzenlenen törene katıldı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım aynı zamanda mezun olduğu okul olan Mustafa Kemal’de okul öğrencileri tarafından coşkuyla karşılandı. Törene Yıldırım ve Yenigün’ün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Düzce Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selahattin Kudu da katıldı.

Açılış öncesinde bir konuşma yapan Fenerbahçe As Başkanı Mithat Yenigün şu ifadelerde bulundu:
“Her zaman olduğu gibi Fenerbahçe’nin amacı Türkiye’nin en büyük ve en güçlü sivil toplum kuruluşu olduğumuz için ülkemize, çocuklarımıza, ailelerimize hizmet etmek ve onların yetişmelerini sağlamak. Yetiştikten sonra da ülkeye hizmette yarış halinde olmaları. O yüzden Düzce’de 10 okula yerleştirilmiş potalarımızdan bir tanesinin açılış törenindeyiz. Umarım yıllar sonra bu potalardan faydalanarak çocuklarımızın spor ve basketbola sevgileri artacaktır. Ülkemizi dışarıda da Türkiye’de de temsil etmelerini görerek gururlanacağız. Şimdiden hepimize hayırlı olsun ve çocuklarımıza başarılar diliyorum. Düzce’ye de güzel günler ve sağlık bir yaşam diliyorum.”

Konuşmaların ardından Fenerbahçeli yöneticiler, dernek üyeleri ve davetliler açılış kurdelesini birlikte kesti.

Öte yandan Düzce Fenerbahçeliler Derneği’nin daveti ile Düzce’ye gelen Fenerbahçeli yöneticiler okuldaki tören öncesi Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret etti.

 

Haber: Ö. YILMAZ
Yorumlar (7)
DÜZCELİ 4 yıl önce
Düzce den bi cacık olmaz Ben işimi göreyimde ne olursa olsun anlayışı olduğu sürece bir adım ileri gidemeyiz.
murat 4 yıl önce
şu aziz yıldırım kadar düzceli ağa babaları düzcenin ve düzce sporun elinden tutsa şu anda 5 level yukardaydık düzcesporda süper ligde olurdu
Bir yolcu 4 yıl önce
Aziz yıldırım adamın dibisin. Düzce spor içinde çok seler yaptin ama kıymetin bilinmedi bi el ativerde şampiyonluk hayal olmasın bir galatasarylı olarak düzce için diyorumki büyüksün başkan. Herşey düzcespor için. Değerlerin kymti blnmli.
Trabzonlu 4 yıl önce
Helal sana Aziz Başkan.Adamsın....
HAMİDİYELİLER 4 yıl önce
BIRAK FENERİ DÖN DÜZCEYE AZİZ BAŞKAN.....DÜZCEPSOR TESİS ŞAMPİYONLUK İÇİN SENİ BEKLİYOR
Duzceli 4 yıl önce
Dokunsa ne olacak çok mu sahip çıktılar duzceliler.topcu gonderip bedava satip parasini yiyen kim
Helal 4 yıl önce
Düzce ye tek faydası dokunan kişi.. !!
16°
parçalı bulutlu