banner851

banner614

16'YA YÜKSELDİ

Düzce Üniversitesi’nde açığa alınan personel sayısı 16’ya yükseldi.

banner619
Eğitim 20.07.2016, 21:40
9345
16'YA YÜKSELDİ

 Düzce Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan hain kalkışma sebebi ile Üniversitemizde paralel devlet yapılanması ve terör örgütü üyesi oldukları şüphesi taşıyan Üniversitemizde görevli İ.H.K., D.Ö., M.E.E., E.S.A., S.D., L.A. ve R.M. hakkında da soruşturma başlatılmasına  ve soruşturma süresince açığa alınmalarına karar verilmiştir. Böylece Üniversitemizde açığa alınan toplam personel sayısı 16 (onaltı)’ya ulaşmıştır. İlerleyen süreçte edinilen bilgi ve belgelere dayalı olarak  soruşturma kapsamı değerlendirilecek,  devletimizin ilgili  kurumları ile işbirliği içerisinde işlem yapılmasına devam edilecek ve gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.”

Yorumlar (3)
canbaz 5 yıl önce
Kardeşim bu adamlar milletin malına , namusuna , canına kastetti.İsimlerinizi yazın. İ.H.K., D.Ö., M.E.E., E.S.A., S.D., L.A. ve R.M. nedir?
anonim 5 yıl önce
çaldıklarlı sorularla bugunlere geldiler, tek emekleri hırsızlıklarıydı belkide. geldikleri gibide giderler
Sehime 5 yıl önce
Yazıklar olsun o kadar oku hain ol.Bu devlet sana ne yaptı ya.hayatınız,kariyeriniz,gitti.çoluk çocuğunuzun geleceği karardı.Etme bulma dünyası bu,yapacak bir şey yok...