banner851

banner955

2 BİN ÖĞRENCİYE KIRTASİYE MALZEMESİ DAĞITILDI

Düzce Belediyesi tarafından 2 bin öğrenciye kırtasiye malzemesi desteği verildi.

Eğitim 15.09.2022, 12:00 15.09.2022, 14:48
899

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün talimatıyla başlatılan proje çerçevesinde, 2 bin öğrenci için hazırlanan kırtasiye malzemeleri ailelere teslim edildi.

56 mahalle genelinde ilk ve ortaöğretim okullarında eğitim gören öğrencilere yönelik gerçekleştirilen çalışma çerçevesinde öğrenci belgeleriyle birlikte Sosyal İşler Müdürlüğü'ne başvuruda bulunan aileler, içerisinde kırtasiye malzemesi bulunan okul çantalarını teslim alabiliyor.

"Eğitim konusundaki hassasiyetimiz sürüyor"

Taleplerin yoğunluğuna göre kırtasiye malzemesi dağıtımına yönelik sayıyı artırmak istediklerini bildiren Faruk Özlü, "Düzce Belediyesi olarak eğitim konusunda hassasiyet gösteriyoruz. Bir yandan okulların fiziki şartlarının iyileştirilmesi konusundaki çalışmalarımız ilerlerken, diğer yandan da öğrenci ve ailelerine verdiğimiz desteği sürdürüyoruz. Yeni eğitim-öğretim dönemiyle birlikte her yıl olduğu gibi ailelerimizin kırtasiye masraflarına destek oluyoruz. Bu yıl çıtayı biraz daha yükselterek 2 bin yavrumuza çanta ve kırtasiye malzemesi hediye ediyoruz. Eğitim dönemi süresince bu desteklerimizi devam ettirme gayreti içerisinde olacağız. Hayırseverlerimizi de Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz üzerinden eğitim bağışında bulunmaya davet ediyorum. Yeni eğitim döneminin başta öğrencilerimize, ailelerine ve eğitimcilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

banner844
Yorumlar (2)
Bir okuldaki büyük eksik 2 hafta önce
Yaptığınız hizmet çok güzel, ancak eksiğiniz var, okul müdürlerine ait WC de yapın, çok büyük bir eksiklik.
Aysel uysal 2 hafta önce
Güzelde öğrencinin abonman kart sorununu da çözsün yeşil arabalar öğrencilerin en çok kullandığı otobüsler ama gel gör ki bu otobüslerde abonman ve aktarma kart geçmiyor ... Yardım edecekseniz önce ulaşım yardımını çözün
29
açık