banner851

banner955

Açıköğretim Yıl Sonu Sınavlarını Yapıyor

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakültelerinin ara sınavları bu hafta sonu 4 oturum şeklinde yapılacak.

Eğitim 28.05.2010, 17:19
204
 Açıköğretim Yıl Sonu Sınavlarını Yapıyor

Bu hafta sonu yapılacak olan Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakültelerinin ara sınavları, 4 oturum şeklinde yapılacak. Cumartesi ve pazar günü sabah saat 09:00 ila öğleden sonra 14:30'da yapılacak olan sınavlarda yetkililer vatandaşlardan duyarlılık istedi. Sınavın huzur ve güven içerisinde yapılabilmesi için Düzce İl Koordinatörlüğü, Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ile birlikte önlemler alındı. Sınav sırasında öğrencilerin her türlü gürültü kirliliğinden etkilenmemeleri için, vatandaşların da sınav yapılan okullar çevresinde duyarlı olmaları gerekiyor. Özellikle araç kornaları, inşaat ve kazı çalışmaları yapmamaları gerekiyor.
Sınav yapılacak okullar ise şöyle;
Teknik Eğitim Fakültesi,
Orman Fakültesi,
Düzce Meslek Yüksek Okulu,
Düzce Lisesi,
Ticaret Meslek Lisesi,
Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi,
Fatih Endüstri Meslek Lisesi,
İmam Hatip Lisesi ve Kız Meslek Lisesi.
Sınava girecek adayların, sınava girerken yanlarında, hesap makinesi dışında kullanılması yasaklanan; cep telefonu, çağrı cihazı, telsiz vb. haberleşme araçları ile her türlü bilgisayar özelliği bulunan cihazlar, silah vb. teçhizatla müsvette kağıt, defter, kitap sözlük, sözlük işlevi olan elektronik aygıt vb. araçları getirmeleri yasak olduğu duyuruldu. Adayların sınava girerken herhangi bir sorun yaşamamaları için bu uyarıyı dikkate almaları gerekiyor. Diğer yandan sınav günlerinde Konuralp'teki Teknik Eğitim Fakültesi ve Orman Fakültesi binalarına Düzce Belediyesi, Konuralp Belediyesi ve Beçi araçları tarafından ulaşım sağlanacak.

Haber; Ş. ÇAKIR

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız