banner851

banner955

AÇILIŞINI BAŞKAN YAVUZ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YAPTI

Çilimli Anadolu Lisesi, "Akıl ve Zeka Oyunları" sınıfını açarak bir ilke daha imza attı. Türk Strateji Oyunlarının bulunduğu sınıfın açılışını Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ve Çilimli İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Yurttaş yaptı.

Eğitim 23.02.2022, 18:30
1218
AÇILIŞINI BAŞKAN YAVUZ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YAPTI
banner1032

Sınıfın açılışında açıklamalarda bulunan Okul Müdürü Mevlüt Uçarcı, “Öğrencilerimin her alanda bilgili, donanımlı, çağın gereklerine uygun yetiştirirken, 3000 yıllık tarihi, 1000 yıllık devlet olma tarihi olan Türk Milletinin tarihine, geçmişine de ayna tutmayı bir vazife olarak gördüklerini dile getirdi.

Türk Strateji Oyunlarından Mangala, Abalone, Riversi, Satranç ve sehpa tipi Koridor oyunları sınıfını açmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz, Çilimli Anadolu Lisesi olarak Türk Strateji Oyunlarını öğrencilerimize öğretmek ve yaygınlaştırmak istiyoruz. Bu sınıfın açılışında bize destek veren Belediye Başkanımız Muhsin Yavuz ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman Yurttaşa teşekkür ediyorum” dedi.

Okulda yapılan turnuvada derece alan öğrencilere ise ödüllerini Belediye Başkanı Muhsin Yavuz verdi.

Açılıştan sonra Çilimli İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Yurttaş ve Belediye Başkanı Yavuz, öğretmenlerle samimi bir sohbet etti. 

Yorumlar (4)
Muhittin Arslan 8 ay önce
Mevlüt Bey Çilimli eğitimi için bir şans.
Eğitimci 8 ay önce
Tebrikler müdürüm,sana da bu yakışır
M.G 8 ay önce
Eline sağlık mevlüt müdürüm.
Hizmet 8 ay önce
Oda kapısına kurdale bitiş 2022
15
parçalı bulutlu