banner851

banner614

ARES’TEN MUHTEŞEM GÖSTERİ

Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne ait Ares isimli köpek Şehit Teğmen Uğur Altan İlköğretim Okulu’nda bulunan yaklaşık 380 öğrenciye farkındalık arttırıcı faaliyetler kapsamında gösteri yaptı.

banner619
Eğitim 01.10.2012, 16:23
355
ARES’TEN MUHTEŞEM GÖSTERİ

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Ares isimli köpek, Madde Kullanımıyla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün Farkındalık Arttırıcı Faaliyetleri kapsamında bugün öğrencilere gösteri yaptı.
 
Kara Hacı Musa Mahallesi’nde bulunan Şehit Teğmen Uğur Altan İlköğretim Okulu öğrencilerinin izlediği bu gösteri, öğrencilerin büyük ilgisini çekti.
 
Mahalle muhtarı Hanife Gür’ün girişimleriyle gerçekleşen programı, başta öğrenciler olmak üzere veliler ve öğretmenler de ilgiyle izledi.
 
“Okula yeni başlayan minik öğrencilerimizin dikkatini okula çekmek için elimizden geleni yapıyoruz” diyen muhtar Gür, katkılarından dolayı emniyet teşkilatına teşekkür etti.
 
Polis memuru Cihan Çevik’in eğitmenlik yaptığı Ares, sergilediği gösterilerle öğrencilerden büyük alkış aldı.
 
Eğitmen Cihan Çevik, gösteri sırasında öğrencilere eğitici bilgilerde verdi. Çevik, “Sokakta bir köpekle karşı karşıya geldiğinizde kesinlikle onun gözünün içine bakmayın. Köpekler bu bakışmayı bir tehdit olarak algılayarak ve size saldırabilir.” Dedi.

banner844
Yorumlar (0)