banner851

banner614

ATATÜRK LİSESİ’NDE SES YARIŞMASI

banner619

Düzce Atatürk Lisesi bu hafta içi bambaşka bir etkinliğe imza attı. Öğrenciler arasında “ O Ses Atatürk Lisesi” adlı bir ses yarışması düzenlendi. Tamamen okulun imkânlarıyla yapılan bu etkinlikte jüri ise, okulun öğretmen ve öğrencilerinden oluştu.

banner846
Eğitim 11.05.2012, 12:56
231
ATATÜRK LİSESİ’NDE SES YARIŞMASI
banner844

Atatürk Lisesi’nde “O ses Atatürk lisesi” adlı ses yarışması düzenlendi. Müzik öğretmeni Serpil Eryılmaz yarışmayla ilgili bilgi verirken, yarışmaya 20 öğrencinin katıldığını ve konser havasında geçen finalde öğrenciler keyifli bir gün geçirdiklerini söyledi.

Eryılmaz, “O Ses Atatürk Lisesi başlangıçta ufak bir kıvılcımla düştü yola. Olur mu olmaz mı tereddüdünden sonra denemek için yola çıktık. Kısa zamanda afiş ve duyurularla öğrencilerin haberdar edilmesiyle süreç başladı. Okulumuz öğrencilerinden 20 kişinin başvurusunu görünce keyifli bir işe kalkıştığımızı fark ettik. İlk olarak 20 adayımızla okulumuzun salonunda yaptığımız yarı finalle 8 öğrencimizi finalist seçtik. Seçmelerdeki en güzel taraflarımızdan biri jürimizin 5 öğretmen ve 5 öğrenciden oluşmasıydı.” Dedi.

Yorumlar (0)