banner851

banner614

ATIKLARI CANLANDIRDILAR

banner619

Uzunmustafa İlkokulu 1. Sınıf ve Minik Kalpler Anasınıfı öğrencileri SOS Projesi kapsamında hazırladıkları sergiyi Düzce Belediye Sergi Salonu’nda vatandaşların beğenisine sundu.

banner846
Eğitim 10.05.2017, 18:05 10.05.2017, 18:09
1044
ATIKLARI CANLANDIRDILAR
banner844

Düzce Belediyesi Sergi Salonu bu kez Uzunmustafa İlkokulu’nun minik öğrencilerine ev sahipliği yaptı. Uzunmustafa İlkokulu 1/G sınıfı ve minik Kalpler Anasınıfı’nın hazırlamış olduğu “Atıklar canlanıyor ve nesli tükenmekte olan canlıları tanıyorum” sergisi katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Murat Caymaz, İl Kültür Turizm Müdürü Özcan Budak, öğretmen, öğrenci ve velilerin katılımıyla kurdelesi kesilen sergide SOS Projesi kapsamında hazırlanan ürünler tanıtıldı.

Minik Kalpler Anasınıfı’nın hazırladığı Atıklar canlanıyor konulu defilede minik öğrenciler poşet, kağıt ve gazetelerden hazırladıkları kıyafetleri giyerek katılımcıların beğenisine sundu. 1/G sınıfı öğrencileriyse nesli tehlikede olan canlıları tanıyorum konusunda hazırladıkları maketleri hem protokole hem de katılımcılara tanıttı.

Yorumlar (3)
veli 4 yıl önce
Boş işler... bütün malzemeleri atıklardan çıkarmadık.. hepsini marketten aldık... Atık konusu küçücük çocuğumun değil yöneticiyim diyenleri ilgilendirir...
veliye cevap 4 yıl önce
küçükken aşıla ki büyüyüp yönetici oldugunda uygulayabilsin
İbrahim Burcu 4 yıl önce
Başta öğretmenlerimiz olmak üzere minik yavrularımızı ve velileri böyle önemli bir konuyu birbirinden harika eserlerle güzel bir etkinlikle duyurmalarından dolayı kutluyorum.ellerinize emeğinize ve yüreklerinize sağlık.