banner851

banner614

AYDINPINAR'DA ANLAMLI ETKİNLİK

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla gün boyunca çeşitli etkinliklerin gerçekleştirildiği Düzce'de Aydınpınar İlkokulu ve Ortaokulu da anlamlı bir programa ev sahipliği yaptı. Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında, emekli öğretmenler öğrencilerle buluşturuldu.

banner619
Eğitim 24.11.2017, 17:26 27.11.2017, 11:25
1180
AYDINPINAR'DA ANLAMLI ETKİNLİK

Aydınpınar İlkokulu ve Ortaokulu'nda görev yapan ve emekliye ayrılan emektar öğretmenlere tek tek ulaşan okul idaresi, öğretmenlerin bu özel gününde bir araya gelmesine vesile oldu. Okulda gerçekleştirilen etkinlikte, görevdeki öğretmenlerle emekli öğretmenler hem tanışma hem de sohbet etme imkanı bulurken, yıllarca bu mesleğe gönül veren eğitimcileri karşılarında bulan genç öğretmenler, bilgi ve tecrübelerinden faydalanmayı de ihmal etmedi.Etkinlik öğretmen buluşması ile de sınırlı kalmadı. Ders zili çaldığında emekli öğretmenler sınıflara girerek öğrencilerle buluştu. Yıllar sonra öğrencilerle sınıflarda bir araya gelmenin heyecanını yaşayan emekli öğretmenler, sohbet ettikleri öğrencilerle anılarını tazeledi. Zaman zaman duygulu anlara sahne olan etkinliği bu yıl ilk kez düzenleyen ve geleneksel hale getirilmesini hedefleyen okul idaresi, emekli öğretmenlere davetlerini kırmayarak geldikleri için teşekkür ederek, okuldan uğurladı. 

Yorumlar (3)
AKPINAR 4 yıl önce
Böyle bir etkinlik te ancak böyle bir köye yakışırdı tebrikler.Ancak degerli öğretmenlerin de katılımı da büyüklüktür keşke tek tek isimleri de yazılıp ayrıca onere edilmeli idiler çünkü hepsi hak ediyor bence..saygılar
Orhan Küçük 4 yıl önce
Helal olsun.Tüm öğretmenlerimizin bu değerli günü kutlu olsun..
Öğretmen 4 yıl önce
Emeği geçenlerden Allah razı olsun çok anlamlı bir etkinlik olmuş