banner851

banner614

BAKAN OKUL SORUNUNU ÇÖZDÜ!

Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi’nin İmam Hatip Lisesi’ne dönüştürülmesinin ardından yaşanan sorunlarla bizzat ilgilenen Bakan Faruk Özlü bugün Akçakoca’da velilerle görüştü. İlçede bulunan okulları tek tek inceleyen Bakan Özlü 2017-2018 eğitim öğretim yılında SBL yeni okulunda eğitimine devam edeceğinin müjdesini verdi.

banner619
Eğitim 03.12.2016, 17:57 04.12.2016, 19:19
2444
BAKAN OKUL SORUNUNU ÇÖZDÜ!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Akçakoca’da okulları Kız İmam Hatip Lisesi’ne dönüştürülmesi nedeniyle Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinin bina sorununun çözülmesi için bugün Akçakoca’ya geldi ve sorunu çözdü. Akçakoca Kaymakamlığında velilerle toplantı yapan Bakan Özlü, ardından ilçede bulunan okulları tek tek gezerek incelmelerde bulundu. Yapılan inceleme gezisisin ardından tekrar Kaymakamlık binasına gelen Özlü velilerle ikinci kez toplantıya girdi. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Bakan Faruk Özlü, Akçakoca’ya yeni bir okulun yapılacağının müjdesini verdi. Akçakoca’ya Fen Lisesi yapılacağını ve aynı okul kampüsünde Sosyal Bilimler Lisesi’nin de olacağını belirtti. Bakan Faruk Özlü açıklamasında Fen Lisesi ve Sosyal Bilimler Lisesi için yapılacak olan yeni okulun 2017-2018 eğitim öğretim yılına yetiştirileceğini söyledi.


 

banner844
Yorumlar (5)
Cok doğru 5 yıl önce
Bu okul lsini de bakanımız cozduyse ilce ve il milli egitim müdürü o koltukların hakkını veremiyor demektir.
düzcelı 5 yıl önce
düzcenın broratlarının veye vekıllerın yapacagı işlerle bakan ilgılnıp basıt işler için enerjısını harcıyor pekı sız ne yapıyorsunuz yazık bakan kentsel dönüsüm stad karduz eftenı cevre yolları osb gıbı buyukişlerle ilgılenırse duzce ilerler ve kazanır
Murat 5 yıl önce
Vizyon bu kadar, zaten bir misyonu da yok, ideal hiç yok, kabinenin hemen hemen tek dertsiz bakanı
Düzceli 5 yıl önce
Sayın bakanımız Faruk Özlü ve il başkanımız Hikmet Keskin in yakaladığı uyumla düzcemizin gelişmesine yaptıkları katkıları çekemeyen gizli muhalifler maalesef sorun çıkartıp her sorunu da bu kişilerin çözmesini bekleyerek memleketimize en büyük kötülüğü yapmaktalar
İş bilmez idareciler 5 yıl önce
Öncelikle bakanımıza teşekkür ederiz, çok çalışkan maşAllah.Ama bu kadar küçük işlerle zaten yoğun olan bakanımızı meşgul etmeyin.Madem her işi bakan çözecek sizin o koltuklarda ne işiniz var diye sorarlar.