banner851

banner614

BAKAN ÖZLÜ'YE TEŞEKKÜR ETTİ!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü tarafından müjdesi verilen Akçakoca'ya kurulacak Siyasal Bilgiler Fakültesi dolayısıyla bir açıklama yapan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, "İlimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum." dedi.

banner619
Eğitim 25.11.2016, 10:48 25.11.2016, 14:15
3649
BAKAN ÖZLÜ'YE TEŞEKKÜR ETTİ!

12 fakülte, 3 yüksekokul, 10 meslek yüksekokulu, 4 enstitüsü ve 30 bine yakın öğrencisiyle büyük bir eğitim ve bilim merkezine dönüşen Düzce Üniversitesi, 13. fakültesini bünyesine katacak olmanın heyecanını yaşıyor. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü tarafından Düzce'ye müjdelenen Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi, Bakanlar Kurulu’nda imzalanarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayına sunuldu. Düzce Üniversitesi'nin 13. fakültesi olacak olan Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi ile ülkeyi idari, siyasi ve hukuki alanda aydınlık geleceğe taşıyacak gençleri yetiştirecek olmanın gururunun yaşandığı Düzce Üniversitesi'nin Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, fakültenin kurulmasında emeği geçenlere teşekkür etti.Düzce'ye ve ülkeye hayırlar getirmesini temenni eden Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, “Fakültemizin kurulması kararını alan üniversite senatomuzun kıymetli üyelerine, yükseköğretim kurulu üyelerimize, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Faruk Özlü'ye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve tüm devlet büyüklerimize şükranlarımı sunuyorum.” ifadesini kullandı.

Yorumlar (2)
Adnan 5 yıl önce
konuralp eski hastanesinde bulunan fakülte konuralp bey ismini almalı.
Kalite nerde 5 yıl önce
Bizim köye de açılcın.Malum her yere açılıyor, kalite ve nitelik yerlerde..İşsizleri üniversite hayatı ile biraz meşgul etme politikasıdır bu..