banner851

banner614

BAKAN SELÇUK KAPANIŞ ZİLİNİ ÇALDI

Pandemi nedeniyle yapılan uzaktan eğitimde, karneler de e-Okul sistemi üzerinden verildi. Düzce’de öğrenciler, karnelerini online sistem üzerinden aldı.

banner619
Eğitim 22.01.2021, 16:15 22.01.2021, 17:19
783
BAKAN SELÇUK KAPANIŞ ZİLİNİ ÇALDI

Düzce’de binlerce öğrenci karne heyecanı yaşadı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında öğrenciler, eğitimlerine EBA üzerinden devam ediyor. Eğitimlerine evlerinde devam eden öğrenciler, yarıyıl karnelerini de internet üzerinden görebildi.

Öte yandan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Dönemi kapanışı ve "Birlikte 23 Gün Etkinlikleri" tanıtım programına çevrim içi olarak katılarak 81 ildeki öğrencilerle buluştu.

Dünya tarihi açısından da çok farklı bir dönem olduğunu vurgulayan Selçuk, "Sınıflarınızı, koşturduğunuz koridorları, okulun bahçesini, öğretmenlerinizi, öyle tahmin ediyorum ki en çok da arkadaşlarınızı özlediniz. Sabah erkenden kalkıp yollara düşmeyi bile özlediğinizi düşünüyorum." diye konuştu.

Bakan Selçuk, öğrencilerin uzaktan eğitimin inceliklerini bir şekilde öğrendiğini, zorluk ve güzelliklerini yaşadığını aktardı.

Öğretmenler, aileler ve öğrencilerin gayretlerinin çok değerli olduğunu belirten Selçuk, "Elbette gönlünüzden geçtiği gibi çok çok mükemmel bir şekilde sürekli olarak yüz yüze eğitim yapma imkanımız olmadı. Ama emin olun dünya standartlarında bir uzaktan eğitim ortamını sizler için oluşturduk." dedi.

Öğrencilerle sohbet ederek görüşlerini dinleyen Selçuk, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Dönemi kapanış zilini çaldı. (A.A)

banner844
Yorumlar (0)