banner614

BAKAN SELÇUK TÜRKSEVEN AİLESİYLE BİR ARAYA GELDİ

banner619

Bugün bazı temaslarda bulunmak için Düzce’ye gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a, Düzce’de eğitime verdiği desteklerle adından sıkça söz ettiren Hayırsever Hacı Hidayet Türkseven, daha önce yaptırmış olduğu özel eğitim uygulama okuluna ek olarak şimdi de eşi Hacı Hanife Türkseven’in adını taşıyan okul yaptıracağının sözünü verdi.

banner846
Eğitim 02.04.2021, 13:18 03.04.2021, 18:20
3636
banner844

Düzce’de bir dizi temaslarda bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, hayırsever Hacı Hidayet Türkseven tarafından Koçyazı Mahallesi Metek TOKİ Konutları içerisinde inşa ettirilen Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim Uygulama Okulu'nu ziyaret etti.

Burada, hayırsever Hacı Hidayet Türkseven ve eşi Hacı Hanife Türkseven’e eğitime verdikleri destekten ötürü teşekkür eden Bakan Selçuk, “Eğitime verdiğiniz destekten ötürü çok teşekkür ediyoruz. Emeklerinize sağlık. Allah her şeyde sizin için hayırlısını nasip etsin” diye konuştu.

Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven ise, babası Hacı Hidayet Türkseven’in annesi Hacı Hanife Türkseven’in adını taşıyan bir okul daha yaptıracağı yönünde söz verdiğini belirterek,  “Babam bir okul daha yapacak, söz verdi. Anemin adını taşıyan bir okul yapacak. Yeni okul tamamlanınca, açılışına sizi davet edeceğiz” demesi üzerine Bakan Selçuk da “Okul yapıldığı zaman, elbette açılışına katılacağım” sözünü verdi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
sinan kambur 3 ay önce
ALLAH RAZI OLSUN,ALLAH HERZAMAN DAHA ÇOK VERSİN, BABA OLAN ANLAR,,
Kürşad 3 ay önce
İşiniz gücünüz gösteriş her yere türkseven yazsanız ne olur sizi bilmiyoruz sanki