banner851

banner955

BAKANLIK KAMPANYA BAŞLATTI

Millî Eğitim Bakanlığı, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde hem öğretmenlerimize hem de ülkemize anlamlı ve kalıcı bir hediye sunmak için "Öğretmenim İçin Bir Fidan" kampanyası başlattı

Eğitim 20.11.2021, 09:30
626
BAKANLIK KAMPANYA BAŞLATTI

Millî Eğitim Bakanlığı, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde hem öğretmenlerimize hem de ülkemize anlamlı ve kalıcı bir hediye sunmak için "Öğretmenim İçin Bir Fidan" kampanyası başlattı. Bu kampanyada her 100 bin fidan için bir hatıra ormanı oluşturacak, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenim İçin Bir Fidan 2021 Hatıra Ormanı olarak adlandırılacak.

Bakanlığın internet adresinden yapılacak

Kampanya çerçevesinde öğrenciler, Millî Eğitim Bakanlığının resmî internet sayfasında yer alan http://meb.ai/K1SbSf linki üzerinden yapacakları fidan bağışını, öğretmenlerinin isimleriyle sertifikalandırabilecekler. Bu link üzerinden yapılan fidan bağış sertifikası öğretmenlerinin cep telefonuna mesaj olarak iletilebilecek. Sertifika bastırılarak da öğretmenlere hediye edilebilecek.

Pahalı hediyeler kabul edilmeyecek

Öte yandan MEB, 81 il milli eğitim müdürlüğüne gönderilen 24 Kasım Öğretmenler Günü hediye Uygulaması konulu yazıda, maddi değeri olmayan sembolik nitelikteki hediyeler dışında herhangi bir hediyenin kabul edilmemesi istenmişti.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız