banner851

banner614

“BAŞARIYA BİR ADIM” PROJESİ DEVAM EDİYOR

banner619

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaokul 8. sınıf ile lise 12. sınıf öğrencilerinin akademik başarısını ve sosyal gelişimini artırmak amacıyla hayata geçirilen “Başarıya Bir Adım” projesi kapsamında gönüllü öğretmenler tarafından video ile kaydedilen test çözümleri öğrencilerin hizmetine sunuluyor.

banner846
Eğitim 29.04.2021, 18:00 29.04.2021, 17:34
902
“BAŞARIYA BİR ADIM” PROJESİ DEVAM EDİYOR
banner844

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün “Başarıya Bir Adım” projesi il genelindeki tüm resmi ortaokul ve liselerde başarıyla uygulanıyor.

Öğrencilerin başarısını artırmak amacıyla izleme, yön verme, takip etme ve sürekli iletişim halinde olarak, eğitim kalitesinin sürekli yükseltilmesine katkı sağlamayı hedefleyen proje kapsamında özellikle ortaokul 8. sınıf ile lise 12. sınıf öğrencilerinin değerlendirme ve takibi yapılıyor.

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Adnan Menderes MTAL kurulan Uzaktan Eğitim Merkezi’nde üniversite sınavına girecek 12. sınıf öğrencilerine yönelik hizmetler devam ediyor.  

Bu kapsamda öğrencilerin öğrendiklerini pekiştirmek için uygulanan deneme testlerinin çözümleri de bizzat gönüllü öğretmenler tarafından videoya alınarak, öğrencilerle paylaşılıyor.

Yorumlar (0)