banner851

banner955

BAŞKAN YANMAZ’DAN ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz, “Gelecek nesiller bizim için önemli” diyerek, Gönül Yavuz İlköğretim Okulu’nun bir sınıfının sıra ve sandalyelerini yeniledi. Okul Müdürü Adnan Kaya yapılan hizmet ve yardımlar için Yanmaz çiftine desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Eğitim 11.10.2022, 13:20 11.10.2022, 16:34
314

Akçakoca’da eğitime bir destek de Yanmaz çiftinden… 2022/2023 Eğitim-Öğretim Yılı’nın başlaması ile birlikte ilçedeki okulların ihtiyaçlarını gidermek için çalışma yürüten Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz, Gönül Yavuz İlköğretim Okulu 1/D sınıfının eskiyen sıra ve sandalyelerini yenileme kararı aldı. Eğitime destek vermek için okul yönetimiyle görüşen Başkan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz, kısa sürede teminini sağladıkları sıra ve sandalyeleri bizzat taşıyarak okula teslim etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Akçakoca’ya yapılan hizmeti kimin yaptığının önemli olmadığını nereden bakıldığının önemli olduğunu söyledi.

Akçakoca Gönül Yavuz İlköğretim Okulu’nun 1/D sınıfının sıralarını Okul Müdürü Adnan Kaya’ya teslim eden Başkan Yanmaz, öğrencilerin eğitimlerinde kolaylık sağlamak istediklerini vurguladı. Yanmaz, yaptığı açıklamada, “Gelecek nesiller bizler için önemli. Bu sıralardan vatana millete hayırlı nice doktorlar, mühendisler, öğretmenler çıkacak. Okul müdürümüze bizlere böyle bir imkân verdikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Gönül Yavuz İlköğretim Okulu Müdürü Adnan Kaya ise Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz'a desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Başkan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz, öğrenciler ile sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

banner844
Yorumlar (0)