banner614

BAZI DİYALOGLAR GÜLÜMSETTİ

banner619

Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar, sosyal medya hesabından internet ortamı yapılan sınavlarda sistem hatası yüzünden öğrencilerin mağduriyet yaşamalarına izin vermeyeceklerini duyuran bir açıklama yaptı. Prof. Çakar, paylaşımının altında soru soran öğrencilerin hepsine tek tek cevap verdi. Bazı diyaloglar ise gülümsetti.

Eğitim 28.11.2020, 11:37 28.11.2020, 17:37
3229
BAZI DİYALOGLAR GÜLÜMSETTİ
banner785

COVİD-19 pandemisi nedeniyle Düzce Üniversitesi’nde yüz yüze eğitime ara verilmesinin ardından ara dönem sınavları da internet ortamı üzerinden yapılıyor.

Üniversitenin ders anlatımı ve sınavlar için kullandığı UZEM sisteminde yaşanan problemlerin ardından Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar öğrencilerin mağdur edilmeyeceğine açıkladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Sınavlarda sorun yaşayan öğrencilerimiz, sorunu kaydederek birimlerine başvursunlar. UZEM sistemi iyileştiriliyor, öğrencilerimizin sistem sebebi ile mağdur olmasına izin vermeyiz, merak etmeyin. Eş zamanlı kayıt altına almayı unutmayın. Başarılar!” ifadelerine yer verdi.

Bu paylaşımın ardından öğrenciler Prof. Çakar’ı soru yağmuruna tuttu. Öğrencilerin soru ve mesajlarına tek tek cevap veren Çakar’ın öğrencilerle yaşadığı bazı diyaloglar ise gülümsetti.

İŞTE O DİYALOGLAR

Yorumlar (2)
hasan 2 ay önce
10 numara hoca ve yöneticidir Rektörümüz MaşAllah diyoruz
Melih 2018 Mezunu 2 ay önce
Sn. Rektörüm den öyle bir cevap duymak beni açıkçası içten içe üzdü benim rektörüm çok hanım çiçek gibi bir bayandı ama ya diye tabir kullanması kibir li bir cevap olmuş
kar yağışlı