banner851

banner955

BELEDİYEDEN "HOŞ GELDİNİZ" SÜRPRİZİ

Düzce Belediyesi iştirak şirketlerinden olan Düzce Ulaşım A.Ş., Düzce Üniversitesi’nde eğitim görmeye başlayan öğrencilerin kent kartlarını kısa süre içinde alması için üniversiteye stant kurdu. Öğrencilerin şehir merkezine gelmesine gerek kalmadan ulaşım kartlarını almaya başladı. Kurulan stantta ayrıca öğrencilere çeşitli hediyelerin yanı sıra Düzce’de gezip görebilecekleri yerleri gösteren broşürler dağıtılıyor.

Eğitim 04.10.2021, 17:00 05.10.2021, 18:25
2108
BELEDİYEDEN "HOŞ GELDİNİZ" SÜRPRİZİ

Düzce Belediyesi hizmet anlayışını genişleterek Düzce Üniversitesi’nin yeni öğrencileri için kampüse işlem merkezi kurdu. Kayıtlarını yaptıran öğrenciler, Düzce Belediyesi Ulaşım A.Ş. tarafından açılan standa başvurarak şehir merkezindeki noktaya gitmeden kent kartlarını anında alabiliyor.    

GENÇLERDEN BELEDİYEYE TEŞEKKÜR

Düzce Belediyesi’nin yapmış olduğu kolaylık için teşekkür eden bir üniversiteli, “Belediyenin güzel bir çalışması olmuş. Öğrenciler sıkıntı çekmeden işlemlerini yapabiliyor. Ben İstanbul’dan geldim. Kolaylıkla burada kent kartımı çıkartabildim.” ifadelerinde bulundu.

Düzce Ulaşım A.Ş.'nin kent kart başvuru standı ekim ayı sonuna kadar kampüs içerisinde kalarak öğrencilere hizmet verecek.

ÖĞRENCİLERE HEM BROŞÜR HEM HEDİYELİK İKRAM EDİLDİ

Öte yandan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Düzce Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde kurulan stantlarda Düzce'nin misafirperverliği ve güler yüzü gösterildi. Fındık, maske, kolonya ve Düzce’nin doğa ve tarihi güzelliklerinin gösterildiği broşür ile gençlerin kısa sürede Düzce’ye adapte olması amaçlandı.

BROŞÜR İLE BAKIŞ AÇIM DEĞİŞTİ

Lüleburgaz’dan Düzce’de eğitim görmeye gelen Ömer Faruk Şahin, “Ulaşım kartı çıkarmak için geldiğimizde bu verilen ikramları gördüm. Broşürü incelediğimde daha önce görmediğim yerler varmış. Antik Kent olduğunu bilmiyordum. Bazı şelaleler olduğunu biliyordum. İlgi çekici bir çalışma olmuş. Düzce’ye dışarıdan bakıldığında hiçbir şey yokmuş gibi geliyor. İlk geldiğimiz zamanlarda bize de böyle bir broşür verilseydi bakış açımız değişirdi. Düzce’de gezip görülecek yerler varmış. Biz de en kısa sürede gösterilen noktalara gideceğiz.” ifadelerinde bulundu.

EĞİTİM SÜRECİNDE DÜZCE’Yİ DE TANIYACAKLAR

İl genelinde birçok turistik mekan ve doğa güzelliklerini broşürler sayesinde öğrendiklerini kaydeden öğrenciler, Düzce’yi daha iyi tanıyacaklarını ifade etti. Düzce’ye İstanbul’dan gelen Elif Kalaycı isimli öğrenci, “Düzce hem yeşil hem de denizi ile meşhur. Düzce’nin çok fazla gezilecek yeri var. Küçük ama her şeyi içinde barındıran bir şehir.” diye konuştu.

Düzce’ye ilk defa gelen bir diğer öğrenci Kübra Kar ise “Düzce’de çok gezilecek yer olduğunu öğrendim. Eğitim sürecimde o yerlerin hepsini gezeceğim.” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (6)
veli 1 yıl önce
Sürpriz derken, öğrenciye ulaşım bedava oldu sandım :)
yeri izbe 1 yıl önce
kent kart burosu yanlış yerde kırem parkda olmalı
Düzceli 1 yıl önce
Böyle haberler yaparken öncelikle araçlarınızdaki denetimleri artırın Şöförlerin kafalarına buyruk güzergah gitmesinden yolcular mağdur oluyor
düzce li 1 yıl önce
düzcede gezilecek yer yok ki herkes il dışına gidiyor oralarda gezilecek cok güzel yerler var
Düzceli 1 yıl önce
Abonman kart beçi arabalarında geçmiyor. Beçi arabalarında düzce belediyesi özel denetimli halk otobüsü yazarken neden genç kart geçmiyor bu konuda yetkilileri göreve davet ediyoruz...
Ali 1 yıl önce
Belli belli.düzce merkezdeki öğrenci kuyruğundan belli hoşgeldiniz dediğiniz…