banner851

banner614

BİNLERCE ÖĞRENCİ TER DÖKTÜ

Her yıl düzenlenen ve başarılı öğrencilerin bursla ödüllendirildiği Doğa Okulları Bursluluk Sınavı bu yıl da yoğun katılımla gerçekleşti.

banner619
Eğitim 13.01.2018, 16:35 15.01.2018, 10:33
1210

Doğa Koleji’nin Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği bursluluk sınavı bu sene de yoğun katılımla gerçekleşti. 4,5,6,7,8,9,10 ve 11.sınıfa devam eden öğrencilerin katıldığı sınava 145 binin üzerinde aday katıldı.

Tüm Doğa Koleji kampüslerinde eş zamanlı yapılan sınavda başarılı olan öğrenciler %100’e varan eğitim bursundan faydalanabilecekler. Sınava veliler de yoğun ilgi gösterdi. Velileri kampüs lobilerinde Doğa öğrencilerinin resim sergileri karşıladı.

Dileyen veliler sınav süresince Yeşil Kafe’de gerçekleşen okul tanıtım sunumlarına katıldı.Düzce Doğa Okulları Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Zafer Bacıoğlu akademik başarıları ile adından söz ettiren Düzce Doğa Okullarının her yıl onlarca öğrenciyi başarıları oranında yüzde 100'e varan burs imkanı sunduklarını dile getirerek öğrencileri yeni nesil eğitim anlayışı ile desteklediklerini belirtti.Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (6)
doğa 4 yıl önce
sınav gırış yerlerı listelerıne bakarken bır izdiham yaşadık bunun mutlaka tekrarlanmaması lazım teşekkürler
Hilal ÜLKÜMEN 4 yıl önce
Yüksek bir katılım oranıyla Düzce Doğa Koleji bursluluk sınavına katılan çocuklarımıza başarılar diliyor, Sınava ev sahipliği yapan idareci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.
SÇAVUŞ 4 yıl önce
SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANIR.
Egitim Neferi 4 yıl önce
Düzceli böyle bir eğitim yuvası kampüsün değerini bilmeli. Anaokuluda son sistem yapılmış harika görünüyor.
Aslı özdemir 4 yıl önce
Yoğun bir kalabalıktı çocuklarımı za bu imkanı sundukları için düzce doğa kolejine teşekkürler.
Öğretmen 4 yıl önce
Mükemel bir organizsyon bini üzerinde öğrenci üç dört bin veli büyü kalabalık vardı