banner851

banner955

Bölgelerarası Proje Yarışmasına Düzce'den 5 proje

Meslek Liseleri arasında yapılan, “ Bölgelerarası Proje Tabanlı Beceri Yarışması”nda il birincisi olan okullar İstanbul'a gidiyor.

Eğitim 11.04.2009, 17:15
207
Bölgelerarası Proje Yarışmasına Düzce'den 5 proje

Öğrencilerin bilgilerini ölçmek ve öğrencilere eğitimlerinde katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen yarışmalardan biri de Bölgelerarası Proje Tabanlı Beceri Yarışması, Bu yarışmada Düzce de yer alacak. Proje yarışmasına katılarak birinci olan okulların eserleri ve öğrencileri, İstanbul'da ki yarışmalara katılmak üzere 13 Nisan Pazartesi günü yola çıkacak.

Yarışmaya katılacak olan öğrenciler için Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesi'nde tören düzenlenecek. Düzce, Sakarya, Kocaeli, Zonguldak, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Yalova, Eskişehir ve İstanbul'dan öğrencilerin katılacağı yarışma da, Düzce 5 proje ile temsil edilecek. Kız Meslek Lisesi 2, Sağlık Meslek Lisesi 1, Fatih Endüstri Meslek Lisesi 1 ve Ticaret Meslek Lisesi 1 proje ile Düzce'yi İstanbul'da temsil edecek.

Bölgelerarası Proje Tabanlı Beceri Yarışması'na katılacak olan Düzceli öğrenciler, 13 Nisan Pazartesi günü saat 09:30'da , Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesinde düzenlenecek olan törenle İstanbul'a uğurlanacak.

banner844
Yorumlar (0)
27
parçalı az bulutlu