banner851

banner955

Bonus Hoca Stres Dostu

Bonus Hoca olarak bilinen Eğitimci - Yazar Süleyman Beledioğlu’nun Öncütürk Koleji'nde vermiş olduğu konferans da öğrenciler korktukları stresin aslında dostları olduğunu öğrendiler.

Eğitim 10.12.2009, 20:24
139
Bonus Hoca Stres Dostu

Eğitimci – Yazar Süleyman Beledioğlu, Öncütürk Koleji’nde ilk önce öğrencilere daha sonra da velilere konferans verdi.
“Sınav Stresi ve Motivasyon” konulu konferansda öğrenciler korktukları hatta kaçmaya çalıştıkları stres ile yüzleştiler. Stresin, onlara başarıya gitmek için ihtiyaçları olan azmi ve enerjiyi sağladığını anlatan Beledioğlu, başarı için motivasyonun nasıl kazanılacağını gösterdi.

Süleyman Beledioğlu, öğrencilerin arasına karışarak, onlarla birebir diyalog kurarak gerçekleştirdiği konferansında yüksek performans için neler yapmaları gerektiğine, konuları nasıl yaparlarsa unutmayacaklarına, dikkat eksikliklerini nasıl gidereceklerine ve motivasyonlarını nasıl sağlayacaklarına değindi.
Aileler ile yaptığı konferansında ise kendi egoları için çocukları rekabete sürüklemelerinin ortaya çıkardığı kötü sonuçlara ve çocukları ile nasıl doğru iletişim kurabileceklerini anlattı.

Bonus Hoca olarak bilinen Eğitimci – Yazar Süleyman Beledioğlu’na ilgi çok büyüktü. Konferans bittikten sonra dahi öğrencilerle ve velilerle sohbetlerine devam etmesi gözlerden kaçmadı.

banner844
Yorumlar (0)
13
açık