banner851

banner614

BU PROTOKOL BİRÇOK KAPIYI AÇACAK

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Ford Otosan ile yaptığı Mesleki Eğitim Sektör İş Birliği Protokolü kapsamında Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, araç hibesi aldı. Söz konusu araç motorlu araçlar teknolojisi alanında mesleki eğitim için kullanılacak.

banner619
Eğitim 29.12.2020, 13:49 29.12.2020, 13:51
2744
BU PROTOKOL BİRÇOK KAPIYI AÇACAK

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Ford Otosan arasında Mesleki Eğitim Sektör İş Birliği Protokolü imzalandı. Projeyle birlikte son dönemde yürütülen başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ford’dan motorlu araçlar teknolojisi alanında mesleki eğitimi desteklemek amacıyla araç hibesi aldı. Araç düzenlenen törenle okula teslim edildi.

Hibe edilen araç, okulda yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerinde kullanılacak. Öğrencilerin uygulamalı eğitimlerle yeni nesil teknolojilere sahip motorları, elektronik sistemleri ve tüm otomotiv parçalarını daha derinlemesine öğrenmesi kolaylaşacak.

Öte yandan otomobil sanayisi için ihtiyaç olan teknik personel istihdamın desteklenmesi amacıyla okulun ihtiyacı olan özel takım ekipman ve malzemeler okula sağlanacak. Okulun öğrencilerinin iş hayatına hazırlanması noktasında da staj yapma ve istihdam desteği verilecek.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (2)
Vitrin mankeni yaparlar 10 ay önce
3 yıl motor bölümü okudum murat hocanın şahini hariç diger arabaların yanına yaklaştırmadılar sonuçta meslek ögreteceksiniz eski nesil bir arabayı sök tak yaparak ne ögretebilirsiniz ford otosan verdiğiniz aracı amacına uygun olarak kullanıldığı denetleyin yazık günah.
HAYIRLISI 10 ay önce
yıl sonu oncesi, Vergiden düşmek için yapılmamıştır umarım.
neyse oylede olsa Devletimize yapılımış hayır.