banner851

banner955

ÇALIŞMALAR HAKKINDA YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI

Düzce merkezinde ikili eğitimi sona erdirmek adına atılan adımlardan biri olan ve yapımında sona gelinen 48 derslikli ortaokul inşaatını Vali Cevdet Atay ile Belediye Başkanı Faruk Özlü incelemelerde bulundu.

Eğitim 19.11.2022, 17:30
2684
ÇALIŞMALAR HAKKINDA YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI

Vali Cevdet Atay, Belediye Başkanı Faruk Özlü merkezde inşası devam eden okullarda inceledi. İlk olarak inşaat çalışmaları tamamlanmak üzere olan Kasım Aktaş Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulunup son durumunu yerinde gördüler.

Aziziye Mahallesi eski SSK Hastanesi’nin bulunduğu bölgede yapımı devam eden 24 dersliği iş adamı Kasım Aktaş tarafından üstlenilen, 24 dersliği ise Milli Eğitim Bakanlığı ve Düzce Belediyesi tarafından yapılan 48 derslikli okul Düzce’nin en büyük eğitim yuvası olacak.

48 derslikli ortaokulda ki incelemenin ardından Vali Atay ile Başkan Özlü, 24 derslikli Azmimilli İlkokulunda incelemelerde bulunup, devam eden çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldılar.

Yorumlar (1)
Sayın valiye soru.? 1 hafta önce
Sayın vali Metek Toki sel baskınında yaşanan mağduriyetler halka fatura edildi. Kameralarında kaydettiği mağduriyetlerin giderileceği yönünde verdiğiniz sözler neden tutulmadı acaba.? Öncü yayınlayıp takip et lütfen. Taşan derenin faturası neden biz halka kesildi.?? Belediye ve milletvekilide söz verdi.? Kayıtlarda var. Sonuç sel sebebi ile hasarlı herşeyi toki sakinleri ödüyor.??
Yeni Sayımız