banner851

banner614

ÇİLİMLİ ANADOLU LİSESİ’NDEN ANLAMLI ETKİNLİK

banner619

Çilimli Anadolu Lisesi bahçesinde okul idaresi, öğretmenler ve gönüllü öğrenciler tarafından ihtiyaç sahibi öğrenciler için kermes düzenlendi. “Kardeşim Üşümesin” sloganıyla gerçekleştirilen etkinlik, öğrenciler arasında yardımlaşma duygusunun pekiştirilmesine de katkı sağladı.

banner846
Eğitim 26.09.2019, 16:19 26.09.2019, 18:18
851
ÇİLİMLİ ANADOLU LİSESİ’NDEN ANLAMLI ETKİNLİK
banner844

Çilimli Anadolu Lisesi’nden alkışı hak eden etkinlik… Kış aylarının kapıya dayandığı şu günlerde ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımcı olmak ve yüzlerini bir nebze de olsa güldürmek amacıyla kermes düzenlendi.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Fatih Öztürk öncülüğünde “Kardeşim Üşümesin” sloganıyla okul bahçesinde gerçekleştirilen kermese Çilimli Kaymakamı Sinan Korkmaz, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Yurttaş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Emin Oğur, İlçe Müftüsü Yusuf Yaşar, Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürü Gülay Ercan ve davetliler katıldı.

Okul idaresi, öğretmenler ve gönüllü öğrencilerin el ele vererek stantları hazırladığı kermes ile ayrıca öğrencilerin okul ortamında yardımlaşma, merhamet ve empati gibi değerleri yaymak ve arttırmak amaçlandı.

Etkinlik de bir de Kardeş Okul seçen Çilimli Anadolu Lisesi’nin idarecileri, düzenlenen kermesten elde edilen geliri ihtiyaç sahibi öğrencilere göndereceklerini bildirdi.
İki gün sürecek olan kermes renkli görüntülere sahne oldu.

HABER: S.AYDINLI

Yorumlar (0)