banner851

banner614

DOĞA KOLEJİ'NDE ORYANTASYON

Düzce Doğa koleji tarafından ilkokul 1. sınıfların okula uyum sağlaması ve velilerin okulu daha iyi tanıması için oryantasyon düzenlendi. Sabah aileleri ile birlikte okula gelen minikler sınıflarına alınarak arkadaşları ve öğretmenleri ile kaynaşmaları sa

banner619
Eğitim 14.09.2013, 12:37
249
DOĞA KOLEJİ'NDE ORYANTASYON

Düzce Doğa koleji tarafından ilkokul 1. sınıfların okula uyum sağlaması ve velilerin okulu daha iyi tanıması için oryantasyon düzenlendi. Sabah aileleri ile birlikte okula gelen minikler sınıflarına alınarak arkadaşları ve öğretmenleri ile kaynaşmaları sağlanırken, veliler de konferans salonun da sınıfların tanıtılması, nasıl bir eğitim programı içinde olunacağı, çocukların alışma döneminde nasıl davranılması gerektiği anlatıldı.

 Düzce Doğa Koleji ilkokul öğretmeni Zehra Mülküt seminerde yaptığı konuşmada Doğa kolejinde çocukların aile sıcaklığı, huzur ve güven içinde öğretim yılını devam ettireceklerini söyledi.
Mülküt ilk amaçlarının akademik düzeyi yüksek sosyal insanlar yetiştirmek olduğunu belirterek en büyük desteğin veliler olduğunu söyledi.

 

 

 

 Konferansın ardından velilere ikramlarda bulunuldu.

 

Yorumlar (0)