banner851

banner614

DOĞA’DAN KARDEŞ OKULA UZANAN EL

Düzce Doğa Okulları “Bu Kış Beni Sen Giydir Projesi” kapsamında kendi yaptıkları etkinlikler sonucunda elde ettikleri bütçeleri ile kardeş okulları olan Doğanlı Eşref Taşhan İlkokulu 1 ve 2.sınıf öğrencilerini sevindirdi.

banner619
Eğitim 16.01.2018, 11:20 16.01.2018, 17:30
841

Doğa Okulları’ndan anlamlı proje! Bir çocuğun ruhuna dokunmak, onların hayatına ortak olmak ve gözlerindeki mutluluğu görmek amacıyla tüm Doğa Okulları’nda başlatılan “Bu Kış Beni Sen Giydir Projesi” kapsamında belirlenen kardeş okulları ile sıcacık paylaşımlar yapmaya devam ediyor.Düzce Doğa Fen ve Anadolu Lisesi meclis öğrencileri projede kardeş okulları olan Doğanlı Eşref Taşhan İlkokulu 1 ve 2.sınıf görülmeye değer bir an yaşadı. Öğrendiler okul bünyesinde yaptıkları etkinlikler sonucunda elde ettikleri bütçeleri ile aldıkları giyim hediyelerini paketleyerek minik öğrencilere hediye etti.Proje dair samimi görüntülerin ortaya çıktığı fotoğraflar eşsiz bir dostluk anısı olarak düzce Doğa Okulları arşivindeki yerini aldı.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (3)
Erol Çetin 4 yıl önce
Doğanın harika öğrencilerini tebrik ediyorum.yine bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atmışlar aldığım en doğru kararmış çocuğumun bu okulda olması ,eğitimcilerimizede sonsuz teşekkürler
Ayşe Şen 4 yıl önce
Çok anlamlı ve güzel düşünülmüş bir proje. Emeğinize sağlık.
Ali 4 yıl önce
Çok duyarlı bir proje olmuş. Böyle haberler duymak gelecek adına çok umutlandırıcı. Öğrencilerinizi ve öğretmenlerinizi tebrik ederim.