banner851

banner614

DOYASIYA EĞLENDİLER!

banner619

Düzce ve Bolu Doğa Okulları’nda görev yapan geleceğimizin mimarı öğretmenler, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen anlamlı etkinlikte bir araya geldi. Düzce ve Bolu Doğa Okulları’nın kurucusu Önder Tonyalı ev sahipliğinde gerçekleşen yemekte öğretmenler stres attı.

banner846
Eğitim 25.11.2017, 11:28 25.11.2017, 18:22
1378
banner844

Doğa Koleji eğitim sisteminde fark yaratan kalitesi ile her geçen gün büyümeye devam ederken, bu başarının temel taşları öğretmenler de unutulmuyor.
Düzce ve Bolu Doğa Okulları’nda görev yapan öğretmenler, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Bolu’da düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe Düzce ve Bolu Doğa Okulları Kurucusu Önder Tonyalı, Bolu Şube Müdürleri, Muvafık Kılıç ve Levent Şener, Düzce Doğa Okulu ve Bolu Doğa Okulu öğretmenleri, personeli ve çok sayıda davetli katıldı.Gecenin açılış konuşmasını Bolu Doğa Okulu Kurucu Temsilcisi Egemen Tonyalı yaptı. Egemen Tonyalı, yaptığı konuşmasın da, “Bizler eğitimciyiz ve eğitime aşık insanlarız. Bu mesleği seçerken bir fark yaratmak istedik. Dünyayı bulduğumuzdan daha iyi bir yer haline getirmek hepimizin temel amacı ve en büyük arzusudur. Bu amaç doğrultusun da aydın, hedefleri olan, sorgulayan, doğru bilgiyi araştırıp ulaşan insanları yetiştirmek, en önemli görevimiz ve vizyonumuzdur” ifadelerini kaydetti.Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Bolu ve Düzce Doğa Okulları Kurucusu Önder Tonyalı yaptı. Önder Tonyalı yaptığı konuşmasında , “Sevgili öğretmenlerim ve sevgili eşleri, Öğretmenler Günü dolayısıyla beraberiz. Senede bir gün değil de keşke her gün Öğretmenler Günü olsa ve hatırlansa. Dünyanın en ulvi mesleklerinden biridir öğretmek. Bizler de yaşımızla beraber hayat tecrübelerimizi birileriyle paylaşıyor, öğretiyoruz. Öğretiyoruz ki bizden sonraki nesiller hatalarını görsün hata yapmasınlar. Hatalarından ders alsınlar ve iyi bireyler olarak yetişsinler. Sizlerde bu işlerin en zor kısmı olan mutfağındasınız. Sizler gelecek nesillerde, iş hayatında, aile hayatında düzgün bireyler, ülkemize ve Doğa Okulları ailesine iyi insanlar yetişmesi için elinizden geleni yapıyorsunuz” diye konuştu.Konuşmaların ardından, akşam yemeğine geçildi. Yemek sonrası Doğa Okulları’nın başarısın mihenk taşlarından olan öğretmenler, gecede meslektaşları ve aileleriyle birlikte müzik eşliğinde bol bol eğlendi, stres attı.Haber; G. TEMEL

Yorumlar (0)
25°
açık