banner851

banner614

DÜ'ye Uluslararası tanıtım!

banner619

Düzce Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Funda Sivrikaya Şerifoğlu, yabancı akademisyenlere Düzce Üniversitesi'ni tanıttı.

banner846
Eğitim 10.07.2008, 18:06
196
DÜ'ye Uluslararası tanıtım!
banner844

Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri ve Orta Doğu Ülkelerinden gelen Endüstri Mühendisliği Kadın Akademisyenleri Düzce Üniversitesi Sosyal Tesisleri Konferans Salonu'nda bir araya geldi.

Toplantıda Üniversite hakkında katılımcılara ingilizce olarak bilgi veren Düzce Üniversitesi Rektörü Funda Sivrikaya Şerifoğlu, katılımcılara üniversitenin çoğrafi konumu, özellikleri ve bölümleri hakkında açıklamalarda bulundu. Şerifoğlu, üniversite olarak eğitim açısından ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini, öğrencilerin rahat ve huzurlu ortamlarda eğitim gördüklerini de belirterek Düzce Üniversitesi'nin değer üreten üniversite anlayışıyla eğitim vermeye devam edeceğini ifade etti.

Rektör Funda Sivrikaya Şerifoğlu, üniversite de kaç bölüm olduğunu, bölümlerde kaç öğrenciye eğitim verildiğini ve bölümlerin öğretim üyeleri hakkında da katılımcılara bilgi verdi.

Yorumlar (0)
18°
açık