banner851

banner955

“DÜZCE ÜNİVERSİTESİ BİLİM, SANAT VE TEKNOLOJİ MERKEZİ”

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Yükseköğretim Kurumları Sınavında, (YKS) Düzce Üniversitesine yerleşen öğrenciler için ‘Hoş geldiniz’ mesajı yayımladı. Sözbir, Düzce Üniversitesi’nin küresel bir bilim, sanat ve Teknoloji Merkezi olduğunu söyledi.

Eğitim 15.08.2022, 14:00 15.08.2022, 16:33
580

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, yayımladığı ‘Hoş geldiniz’ mesajında, Düzce Üniversitesi’nde eğitim görmeye hak kazanan öğrencilere başarılar diledi.

Rektör Sözbir mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Rektör Büyük özveri ve emeklerle Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanıp bu emeklerin haklı bir sonucu olarak Üniversitemizde eğitim görmeye hak kazandığınız için sizleri tebrik ediyor, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı’nın başarılı ve hayırlı olmasını temenni ediyorum.

17 Mart 2006 tarihinde kurulan ve kuruluşunun üzerinden henüz 16 yıl geçmesine rağmen köklü üniversitelerle rekabet edebilen bir konuma yükselen Üniversitemiz, kazandığı ulusal ve uluslararası başarılarla küresel bir bilim, sanat ve teknoloji merkezine dönüşmüştür.

30 bini aşkın öğrencisi, 13 Fakültesi, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, 2 Yüksekokulu, 10 Meslek Yüksekokulu, 30’dan fazla araştırma merkezi, Teknopark’ı, Araştırma ve Uygulama Hastanesi ile nitelikli akademik faaliyetlerini sürdüren Üniversitemiz, İstanbul ve Ankara arasındaki eşsiz stratejik konumu, bölgesel kalkınmadaki öncü misyonu, donanımlı akademik kadrosu, teknolojik altyapısı, modern sosyal ve spor tesisleri ile hayalinizdeki kampüs yaşamını siz değerli öğrencilerimize sunmaktadır.

Düzce Üniversitesi olarak, teknolojinin hızla geliştiği günümüz dünyasında, rekabet avantajı sağlayacak müfredatımızla, uygulama imkanlarımızla, sosyal projelerimizle sizleri geleceğe hazırlayacak ve ülkemize değer katacak nesiller yetiştirmenin gururunu yaşıyor, türlü fedakarlıkla sizleri yarınlara hazırlayan ailelerinizi tebrik ediyor, eğitim ve meslek hayatınız boyunca gönülden başarılar diliyorum.”

banner844
Yorumlar (1)
cash81 2 ay önce
vay amcama bak sen iki günde anladı nasıl üniversite oldugunu
18
açık