banner851

banner955

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ YÜZDE 100 DOLULUK ORANINA ULAŞTI

Nitelikli eğitim-öğretim faaliyetleri, donanımlı akademik kadrosu, güçlü altyapısı, modern spor ve sosyal tesisleriyle eğitim ve kampüs hayatının tüm güzelliklerini öğrencilerine sunan Düzce Üniversitesi, yüzde 100 doluluk oranıyla yine tercih edilen üniversiteler arasına girdi.

Eğitim 16.08.2022, 10:25 16.08.2022, 14:19
2020
banner1032

2022 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarına göre, kendisine ayrılan ön lisans ve lisans kontenjanlarında yüzde 100 doluluk oranına ulaşan Düzce Üniversitesi, doluluk oranlarında ülkemizin önde gelen üniversiteleri arasında yer alma başarısı gösterdi.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, yaptığı açıklamada “Değer Üreten Üniversite” misyonuyla eğitim faaliyetlerine başlayan Düzce Üniversitesi’nin, yürüttüğü katma değerli bilimsel çalışmalar ve kazandığı akademik başarılarla köklü üniversitelerle rekabet edebilir bir seviyeye yükseldiğine dikkat çekti.

Gerçekleştirdikleri başarılı çalışmaların bir neticesi olarak yüzde 100 doluluk oranına ulaştıklarını belirten Rektör Sözbir, Düzce Üniversitesi’ni tercih ederek üniversitenin mensubu olan öğrencilere teşekkür ederek öğrenim hayatlarında başarılar diledi.

banner844
Yorumlar (3)
uzaktan 2 ay önce
ben de üniversitede çocuk okutan ebeveyn olarak düzce üniversitesinin mezunlarında çalışma hayatına başlayanların % araştırmasını açıklamasını bekliyorum. hepsine ulaşabilir siniz. arayın sorun bakalım.
hanzade 2 ay önce
Demekki yeni rektör hayırlı geldi..Yüzde yüz doluluk oranı mükemmel bir şey Düzcemize hayırlı olsun inşAllah...
vatandaş 2 ay önce
baraj kalktı, herkes bir yere kendisini atıyor. her üniversite doluyor. marifet mi? elle tutulur bir şeylerle övünebilsek keşke.
16
parçalı bulutlu