banner851

banner955

DÜZCE’DE ÖĞRENCİ SERVİSLERİ DENETLENDİ

İçişleri Bakanlığı’nın talimatı ile tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce’de de okul servislerine yönelik denetim yapıldı. Denetimlerde birçok okul servisi sürücüsüne cezai işlem uygulandı. Düzce genelinde öğrencilerin can güvenliği için denetimlerin sıklaştırılacağı bildirildi.

Eğitim 10.10.2021, 09:45
927
DÜZCE’DE ÖĞRENCİ SERVİSLERİ DENETLENDİ

İçişleri Bakanlığı’nın talimatı ile Türkiye’nin 81 ilinde Okul Servislerine yönelik denetim yapıldı. Düzce genelinde yapılan denetimlerde, eksik belgesi olan veya öğrenci taşıma yeterliliği taşımayan servis sürücülerine cezai işlem uygulandı.

İçişleri Bakanlığının gönderdiği genelgeye göre, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılının huzur ve güven ortamında sürdürülebilmesi için öğrenci servisi hizmeti veren araçların, işletme ruhsatları ile yetki belgelerinin olup olmadığının yanı sıra yönetmelikte belirtilen kriterlere uygunluğu da ekipler tarafından kontrol edildi.

Öğrencilerin can güvenliği için yapılan denetimlerde bazı servis sürücüleri ise, polis ve jandarma ekipleri tarafından uyarıldı.

Denetimlerin Düzce genelinde Polis ve Jandarma ekipleri tarafından, öğrencilerin can güvenliği için devam edeceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
can 1 yıl önce
ALMANYADA YASIYORUM BURDA SERVIS MÜNÜBÜSLERIDIYE BIRSEY YOK NEDENMI ADAMLAR ULASIMI SENELER ÖNCE CÖZMÜS HERYERE TIRANVAY GIDER ELETIRIKLI OTÖBÜSLER GIDER TÜRKIYEDE ULASIM BERBARTMI BERBART MÜNÜBÜS YOLCULUGU CÖP ARABALARLA
Kkkkk 1 yıl önce
Öğrenci servislerinin camlarinda neden film kapli..jantlarinda demir aksam çıkınrı süsler var polisler neden ceza yazmaz.En onemlisi neden hizlilar..hız ölçeeleri yokmu..arac izi kameralar ne işe yariyor.jantlaeindaki süsleri söktürün..minubusden 30 cm dısinda süsler var..
Tatar ramazan 1 yıl önce
Sinyal kullanma yok
Kırmızıda durmak yok
Sağdan gitmek yok
Yeni Sayımız