banner851

banner614

DÜZCE’YE 249 ATAMA

banner619

Milli Eğitim Bakanlığınca yapılan (MEB) 35 bin kadro için yapılan atama kapsamında Düzce’ye 249 öğretmenin ataması yapıldı.

banner846
Eğitim 17.09.2015, 13:57
2683
DÜZCE’YE 249 ATAMA
banner844
Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) 105 branşa yapılan 35 bin 563 öğretmen atama doğrultusunda Düzce Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman, Düzce’ye 249 öğretmenin atandığını ifade etti. Atamalar hakkında açıklamada bulunan Yurtman, Düzce’de öğretmen sıkıntısı yaşamayacaklarını söyledi.
Yurtman, ayrıca okullarda öğretmen doluluğunun yüzde 95 seviyesinde olduğunu belirtti.

ATAMA YAPILAN BRANŞ VE ÖĞRETMEN SAYISI
2 Almanca,1 Arapça, 9 Beden Eğitimi, 8 Bilişim Teknolojileri, 6 Biyoloji, 1 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, 28 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, 3 El Sanat Teknolojisi ve Nakış, 2 Felsefe, 9 Fen Bilimleri ve Fen Teknolojileri, 1 Fizik, 1 Giyim ve Üretim Teknolojisi, 2 Grafik ve Fotoğraf/Grafik, 3 Harita Tapu Kadastro, 6 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri, 21 İlköğretim Matematik, 26 İngilizce, 3 Kimya ve Kimya Teknolojisi, 1 Kuyumculuk Teknolojisi, 1 Makine ve Kalıp, 11 Matematik, 4 Müzik, 10 Okul Öncesi, 39 Özel Eğitim, 13 Rehberlik, 5 Sınıf Öğretmenliği, 2 Tarih, 1 Teknoloji Tasarım, 1 Tekstil teknolojisi,  2 Tesisat teknolojisi ve iklimlendirme, 11 Türk Dili ve Edebiyatı, 10 Türkçe ve 3 Yiyecek ve İçecek Hizmetleri öğretmeni atandı.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (12)
Ölçüye bak ya 6 yıl önce
Yok birinci sıraymış, müdürün tanıdığıymış, bakan olacakmış, falan filan.Kimse eğitimde nicel göstergelere bakmıyor, başarı ortalamaları düşüyor.Bu adam eğitimden anlamadığına kendi sendikası dahil herkes hem fikir ama gel görki işi siyaset ayarlıyor
Mudurun koltugu saglamda 6 yıl önce
Mudurun yakın tanıdığı eski bskablardan rizeli ismail kahraman istanbul 1.sıra adayı,seçilirse büyük ihtimal kültürü bakanı olur. Müdüre de kimse bir şey diyemez. Belki bu yakinligin neticesi olarak daha ust bir göreve de atanırsa şaşırmayın.
öğretmen 6 yıl önce
bı okulları gezınde ucretlı,vasıfsız calısan ogretmenlerı gorun 2 yıllık mezundan ogretmen mı olur ya
Öğretmen 6 yıl önce
mahkeme kararlarını bile uygulamayan, hak, hukuk, adalet kavramlarını yerle bir eden bu müdürden kimseye hayır gelmez. Onun ve atadığı idareciler yüzünden Düzce''den tayin istedim. Gidin bakın ilçelere bakalım öğretmen eksiği varmı yokmu?
Balık baştan kokar 6 yıl önce
Her türlü donanım eksiğini giderin, öğretmen açığını kapatın ama değişen bir şey olmaz.Çünkü bunlra liderlik yapacak, yönetim becerilerine sahip bir yönetici yani helva yapmasını bilen biri lazım.Buda il müdüründe yok maalesef.bencede müdür sorunu vr
Yandaşııım yandaş 6 yıl önce
Evet öğretmen açığı yok diyorsun inanalım mı yığılca ne olacak
YANDAŞ MÜDÜRÜM. 6 yıl önce
Düzcede öğretmen sıkıntısı olmayacak ama müdür sıkıntısı çok olacak gibi.
mavore 6 yıl önce
hiç kimse öğretmene,binaya suç atmasın.günümüzde teknolojik malzemelerin kötü yönde kullanılmaktadır.ı yeni nesli perişan etmektedir.henüz 2 yaşındaki çocuk bile cep internetiyle uğraşıyor.zamanı öğrenmek yerine oyuna harcıyor.netice hayırlı olur ,,
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın