banner851

banner955

Düzenlenen programla eğitime start verildi.

2008-2009 eğitim-öğretim yılı düzenlenen programla başladı. Atatürk Anıtı önünde yapılan programda eğitimin önemine değinildi.

Eğitim 08.09.2008, 14:14
205
Düzenlenen programla eğitime start verildi.
banner1032

Yeni eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla, Düzce'de de İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kutlama töreni düzenlendi. Törene Valisi Bülent Kılınç, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, İl Milli Eğitim Müdür Yusuf Sezer, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, Tarım İl Müdür Vekili Ayhan Ünal ile çok sayıda öğretmen ve öğrenci katıldı.

Törende bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer, bir çocuğun okulla birlikte hayata atıldığını söyleyerek “Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmemiz gerek. Düzce'de eğitimde kalite istiyorsak eleştiri yerine ortak çözüm yolu bularak işi hep birlikte yürütmeliyiz. Geçen yıl eğitimde sağladığımız başarıyı bu yıl daha da yukarılara çıkarmalıyız.” ifadelerini kullandı.

Düzenlenen program öğrenci ve öğretmenlerin eğitimle ilgili söyledikleri şiirler ve okudukları kompozisyonlarla son buldu.

Yorumlar (0)
21
açık