banner851

banner614

EĞİTİM CAMİASININ ACI GÜNÜ

Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde görev yapan Makine ve Tasarım Teknolojisi Öğretmeni Osman Bıçakçı, geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. 46 yaşındaki Bıçakçı’nın ölümü ailesi, sevenleri, öğretmen arkadaşları ve öğrencilerini yasa boğdu. Acı haberin ardından Düzce Valisi Cevdet Atay, İl Mili Eğitim Müdürü Murat Yiğit ve Bıçakçı’nın görev yaptığı Borsa İstanbul MTAL taziye mesajları yayımladı.

banner619
Eğitim 05.06.2021, 11:48 06.06.2021, 12:30
4394

Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde görev yapan Makine ve Tasarım Teknolojisi Öğretmeni Osman Bıçakçı, 3 Haziran Perşembe gecesi fenalaşınca yakınları tarafından hastaneye götürüldü. Burada yapılan tetkiklerde kalp krizi geçirdiği belirlenen Bıçakçı doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

46 yaşında yaşama veda eden Bıçakçı’nın ölümü ailesi, öğretmen arkadaşları ve öğrencileri başta olmak üzere sevenlerini yasa boğdu. Bıçakçı, memleketi Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde düzenlenin törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

ATAY: BÜYÜK BİR ÜZÜNTÜYLE ÖĞRENDİM

Acı haberin ardından Düzce Valisi Cevdet Atay, “İlimiz Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine ve Tasarım Alanı Öğretmeni Osman BIÇAKÇI beyefendinin geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendim.  Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.” mesajı yayımladı.

YİĞİT: BAŞIMIZ SAĞ OLSUN

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit de, “Borsa İstanbul MTAL Makine Bölümü öğretmenimiz Osman Bıçakçı geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Öğretmenimize Allahtan rahmet dilerim. Mekânı cennet olsun inşallah. Başımız sağ olsun.” ifadeleriyle Bıçakçı’nın vefatından duyduğu üzüntüyü dile getirdi. 

BORSA İSTANBUL MTAL: ACIMIZ BÜYÜK

Görev yaptığı Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden yayımlanan taziye mesajında da, “Okulumuz Makine ve Tasarım Teknolojisi Alanı Öğretmeni Osman BIÇAKÇI arkadaşımız vefat etmiştir. Yakınlarına baş sağlığı ve sabır dileriz. Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ailesi olarak acımız büyüktür. Allah rahmet eylesin.” ifadelerine yer verildi.

Öncü Medya Grubu olarak Merhum Bıçakçı'ya Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsaülığı dileriz. 

Yorumlar (1)
düzceli 4 ay önce
Allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun.iyi adamdı