banner851

banner614

“EĞİTİM VE ÖĞRETİM SEVİYESİNİ ÜST SEVİYELERE TAŞIYACAĞIZ”

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Ankara Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç görevine başladı. Kırbaç açıklamasında, “Karadeniz'in incisi cennet ülkemiz Türkiye'nin bir özeti durumunda olan yeşil Düzce'de, siz yönetici, öğretmen ve çalışkan Düzceliler ile birlikte yürütecek olmak benim için ayrıca gurur vesilesi olacaktır” ifadelerini kullandı.

banner619
Eğitim 31.08.2021, 17:16 31.08.2021, 18:12
1632

Uzun yıllar Düzce’de görev alan ve alınan son karar ile Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Murat Yiğit’in yerine yeni Milli Eğitim Müdürü atandı. Ankara Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde iken alınan karar ile Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Tamer Kırbaç görevine başladı.

 Görevine başlamasının ardından açıklamalarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, “31 Ağustos 2021 tarihi itibarı ile Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamış bulunuyorum. Böylesine kutsi bir görevin tarafıma uygun görülerek emanet edilmesinden çok mutluyum. Eğitim-Öğretim gibi hassas ve toplumun hemen her kesimini doğrudan ilgilendiren görevimi iki büyük metropol kentin ortasında Karadeniz'in incisi cennet ülkemiz Türkiye'nin bir özeti durumunda olan yeşil Düzce'de, siz yönetici, öğretmen ve çalışkan Düzceliler ile birlikte yürütecek olmak benim için ayrıca gurur vesilesi olacaktır. Bilinmesini isterim ki, görev yaptığım süre içerisinde Düzce'nin bilhassa Eğitim ve Öğretim alanında şu anda bulunduğu seviyeden çok daha üst seviyelere taşımak şiarımız olacaktır” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (8)
Eğitimci 4 hafta önce
Yerine geldiği müdür eğitimdeki seviyeyi o kadar aşağılara çekti ki işiniz çok kolay. Normal bir müdürlük yapsanız bile çok başarılı sayılacaksınız
657 4 hafta önce
Öğretmen, öğrenci, veli hatırlanmış ancak memurlar yine yok sayılmış.
eğitim çalışanı 4 hafta önce
Milli Eğitim Camiasını yönetici ve öğretmenlerden oluştuğunu ifade ederek birlikte çalışacağınız eğitim çalışanlarını yok saymak eğitimi üst seviyeye taşımaz.
Eğitim Çalışanı 4 hafta önce
Eğitimi yükseklere taşırken eğitim çalışanlarından bahsedilmemesi çok üzüntü verici.
SEVEN UP BADOLANA 4 hafta önce
YANİ ŞİMDİ GİDEN NASIL GİTTİ GELEN NASIL GELDİ BU ÜLKE DÜZELMEZ AHANDA YAZIYOM BURAYA DÜZELLMEZZZZZ
Eğitimci 4 hafta önce
İlk işi makam odasındaki koltukları değiştirmek olur. Her gelen öyle yaptı . Bakalım sendikadan emirsiz iş yapabilecek mi
EMİNİM 4 hafta önce
EĞİTİMİ KİM ARŞA ÇIKARMIŞ DA, 81 İLDEN BİRİNİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YAPSIN :)
Düzceli 4 hafta önce
Siz ne yaptınız tek icraat sayın başka istemiyoruz.Laf laf laf hep laf........