banner851

banner955

EN ANLAMLI KUTLAMA NAMIK KEMAL İLKOKULUNDAN GELDİ

İstiklal Marşı’nın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Kabul Edilişinin 101. Yıldönümü, Düzce’de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. En anlamlı kutlama ise Düzce Namık Kemal İlkokulu öğretmenlerinden geldi. İstiklal Marşı’nı okuyan ve okulun sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan öğretmenlerin videosu, Düzce halkının büyük beğenisini topladı.

Eğitim 13.03.2022, 12:50 13.03.2022, 15:37
800
banner1032

Düzce’nin en iyi okulları arasında gösterilen Namık Kemal İlkokulu, yaptığı sosyal etkinliklerle, dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. İstiklal Marşı’nın Kabulü’nün 101. Yıldönümü nedeniyle Namık Kemal İlkokulu Öğretmenleri, bir klip hazırladı. Okul öğretmenleri tarafından İstiklal Marşı’nın 10 kıtasının okunduğu klip, okulun sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Düzceli vatandaşlar tarafından yüzlerce beğeni ve paylaşım alan klip, binlerce kez ise görüntülendi. Klibin altına ise şu not eklendi:

 “İstiklâl Marşımızın” TBMM'de kabul edilişinin 101. yıl dönümünde, başta İstiklal Şairimiz Mehmed Akif Ersoy olmak üzere, bağımsızlık mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. Video fikrini hayata geçiren İsmet Uçar Sönmez öğretmenimize, bu konuda desteğini esirgemeyen Mesut Çakır öğretmenimize ve canı gönülden seslendiren öğretmenlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Ey Editör 7 ay önce
"NAMIN KELAM İLKÖĞRETİM" 1. İlköğretim okulu diye bir okul Türkiyede kalmadı. İlkokul, ortaokul var. 2. Namık Kemal İlkokulu
14
parçalı bulutlu