banner851

banner614

EN SIRA DIŞI ÜÇ KADININDAN BİRİ OLDU

Düzce Üniversitesi DAGEM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu, Türkiye'nin en sıra dışı üç kadınından biri seçildi. Sıra Dışı Kadınlar" paneline davet edilen Kekeçoğlu, projelerini ve başarılarını paylaşarak katılımcılara ilham kaynağı oldu.

banner619
Eğitim 23.03.2016, 12:19
1144
EN SIRA DIŞI ÜÇ KADININDAN BİRİ OLDU

 Gençleri, sanatçıları, iş dünyası temsilcilerini ve akademisyenleri bir araya getiren Türkiye İnovasyon Haftası etkinlikleri kapsamında, inovatif çalışmalarıyla öne çıkan yerli ve yabancı 44 konuşmacının başarılarının anlatıldığı çeşitli paneller düzenlendi. Kazandığı Avrupa Girişimcilik Ödülüne yönelik çalışmalarla Üniversitemizin adını dünyaya duyuran Arıcılık Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezimiz (DAGEM)  Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu, "Sıra Dışı Kadınlar" paneline konuşmacı olarak katıldı.

Yaptığı bilimsel çalışmalar, girişimler ve etkinliklerle Türkiye'nin sıra dışı kadını seçilen, hem Düzce Üniversitesi hem de İlimizi temsil eden Yrd. Doç. Dr. Kekeçoğlu panele davet edilerek bir başarıya daha imza attı. Sıra Dışı Kadınlar paneline DAGEM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu'nun yanı sıra Bilkent Üniversitesi Sinirbilim programından Dr. Ayça Arslan Ergül ve Kızlar Sahada projesinin kurucusu Melis Abacıoğlu Sezener de katıldı. Türkiye'nin en sıra dışı üç kadını seçilen Yrd. Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu, Dr. Ayça Arslan Ergül ve Melis Abacıoğlu Sezener,  panelde projelerini ve başarılarını paylaşarak katılımcılara ilham kaynağı oldu.

Haber;S.KAŞKIR

Yorumlar (1)
YIĞILCA ARICISI 6 yıl önce
HOCAM SİZ İLÇEMİZİN GURURUSUNUZ.BAŞARMAK İÇİN SİZİN ÇALIŞMA STİLİNİZİ TAKİP EDİYORUZ.