banner851

banner614

ERDOĞAN’DAN ATAMA BEKLEYENLERE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz geldiğimizden beri 580 bin öğretmen aldık. Bizden önce böyle bir şey yok. Biz ihtiyaca göre alıyoruz. Bu yıl da 10 bin almıştık, 20 bin daha alacağız" dedi.

banner619
Eğitim 21.06.2018, 10:55 21.06.2018, 16:42
962

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz geldiğimizden beri 580 bin öğretmen aldık. Bizden önce böyle bir şey yok ama bakın biz ihtiyaca göre alıyoruz. Yeri geliyor 40 bin öğretmen aldık, yeri geldi 30 bin aldık. Şimdi bu yıl da 10 bin almıştık, 20 bin daha alacağız" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Seçim Özel Radyo Programında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ: YA NEREYE ALIYORSUN
Erdoğan, ''Kılıçdaroğlu diyor ki 'Ben yüz binlerce öğretmeni alacağım.' Ya nereye alıyorsun? Bunlar dürüst değil, samimi değil, yalan söylüyorlar." dedi.

"20 BİN DAHA ÖĞRETMEN ALACAĞIZ" MÜJDESİ VERDİ
Erdoğan, "Bakın biz geldiğimizden beri 580 bin öğretmen aldık. Bizden önce böyle bir şey yok ama bakın biz ihtiyaca göre alıyoruz. Yeri geliyor 40 bin öğretmen aldık, yeri geldi 30 bin aldık. Şimdi bu yıl da 10 bin almıştık, 20 bin daha alacağız.'' açıklaması yaptı. (Kaynak: haberler.com)
 

banner844
Yorumlar (8)
Yandaşlara kadro... 3 yıl önce
Din bilgisi öğretmenleri ve yandaşlar mülakatta puanları yükseltilip atanırken, yazılı punı yüksek torpilsizler mülakat sonucu puan düşülüyor. Öbür tarafta nasıl hesap vereceksiniz?
Öğretmen 3 yıl önce
Şubat ayından beri o kadar çok 20bin öğretmen atadılar ki sonunda atama bekleyen öğretmen yok diyerek 450bin kişiyi görmezden geldiler. Eğitim sistemi gittikçe kötüleşiyor MEB Bakanı eğitim camiasından biri olmadıkça eğitim daha kötü olacak
Düzceli vatandaş 3 yıl önce
Az üniversite olsun az mezun olsun herkes işsiz kalamz önüne gelen yere üniverisite kurarsanız mezun binlerce gence iş vermeniz gerekecek
Yolcudur Abbas... 3 yıl önce
Ömrümüzü saraya biat ederek, saraydakiler ihtişamlı yaşasın diye vergiler ödeyerek geçiremeyiz. Çöplerle yaşayan vatandaşımız kalmasın. Ülkem normale dönsün.
hasan 3 yıl önce
Saray halkın sarayı.Kimse Tayyip Erdoğanı körlemesine sevmiyor.Adam hizmet adamı da o yüzden seviliyor.Belliki yaşın küçük,eğer yaşın 35 üzeri ise unutkansın.
vatandaş 3 yıl önce
bu ülkede memurdan başka vatandaş yaşamıyormu ya.
SEFA 3 yıl önce
atanamayanlar burger da
bel 3 yıl önce
BİRAZDA MÜHENDİS ALSANIZ NE GÜZEL OLUR. KADRO İLE 1 YILDA 7 MÜHENDİS NEDİR YA