banner614

FİLM DOLU ETKİNLİK

banner619

Düzce Üniversitesi’nde Film Gösterimi ile Türkiye’de Film Tasarımı ve Üretimi Paneli gerçekleştirildi. Programda konusunda uzman akademisyenler, bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.

banner846
Eğitim 15.12.2019, 11:50 16.12.2019, 11:03
449
banner844

Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü tarafından düzenlenen “Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü Öğretim Elemanları Film Gösterimi ve Türkiye’de Film Tasarımı ve Üretimi Paneli” İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.Programda; “Çarpışma, Kızarmış Tavuk, Tuhaf Zamanlar ve Fikret Bey” film gösterimlerinin ardından Türkiye’de Film Tasarımı ve Üretimi Paneli’ne geçildi. Panelde; Prof. Dr. K. Özkan Ertürk, Prof. Dr. Selma Köksal, Prof. Dr. Ayla Kanbur,  Doç. Dr. Serdar Yılmaz, Doç. Dr. Fatma Gürses ve Dr. Öğr. Üyesi M. Emrah Erkanı konuyla ilgili bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.
Düzce Üniversitesi öğrencileri; programda gösterime sunulan filmler ve düzenlenen panel ile ülkemizde film tasarımı ve üretimi alanında önemli bilgiler edinerek, öğrendikleri teorik bilgileri uygulama olarak da deneyimleme imkanı elde etti.


Yorumlar (0)
18°
az bulutlu