banner851

banner955

Gazeteciler Cemiyetinden Ziyaret

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Düzce Üniversitesi Rektörünü ziyaret ettiler.Cemiyet Başkanı Erol Tayhan “Değerler kolay kazanılmıyor. Değerleri yıpratmak kimseye bir şey kazandırmaz.” dedi.

Eğitim 26.11.2009, 17:03
125
Gazeteciler Cemiyetinden Ziyaret
banner1032

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Yeni Yönetimi, Düzce Üniversitesini ziyaret etti.
Rektör Prof.Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu ile görüşen Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Düzce Üniversitesinin gelişmesi için kendilerine düşen ne görev varsa yapmaya hazır olduklarını dile getirdiler.
Cemiyet Başkanı Erol Tayhan “Değerler kolay kazanılmıyor. Düzce için üniversite çok büyük bir değerdir. Bu nedenle değerlere sahip çıkmak tüm Düzce'lilerin görevidir. Ayrıca bu değeri yok etmeye çalışanlarıda anlamakta güçlük çekiyoruz. Biz Düzce il olsun, üniversitemiz olsun diye yıllar yılı ne çileler çektik. Sonunda nasip oldu ancak birileri çıkıp bu değerleri yok etmeye çalışıyor. Bunlara izin verilmemeli.” dedi.

Rektör Funda Sivrikaya Şerifoğlu'da ziyaretten çok mutlu olduğunu ve basın yayın kuruluşlarımızla hep birlikte üniversitenin ve Düzce'nin gelişmesi için çalışmalara hızlı bir şekilde devam ettiklerini söylerken “Basın bizim için olmazsa olmazlarımızdan biridir.” dedi.

banner844
Yorumlar (0)
22
açık