banner851

banner955

“GENÇLERİMİZİN ENERJİSİ BİZE GÜÇ VERİYOR”

Düzce Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Raziye Begüm Sultan ve Necla Pekolcay Kız Öğrenci Yurtlarının önündeki otopark spor alanına dönüştürüldü. Öğrencilerin sosyal aktivite yapmaları için yapılan yeni alanın ilk maçını da öğrencilerle birlikte maç yapan Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı yaptı.

Eğitim 15.10.2021, 10:03
2716
“GENÇLERİMİZİN ENERJİSİ BİZE GÜÇ VERİYOR”

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Beçi ’de bulunan KYK Raziye Begüm Sultan ve Necla Pekolcay kız öğrenci yurtlarının önünde bulunan otopark alanı sportif faaliyetlerin ve sosyal aktivitelerin yapılabileceği spor alanına dönüştürüldü. Bu dönüşüm ile birlikte alan voleybol, basketbol, tenis sahaları ile birlikte spor aletlerinin bulunduğu alan yapıldı.


Spor sahalarının yapılmasının ardından açılışını da yine İl Müdürü İsa Yazıcı ve yurtlarda kalan öğrenciler voleybol maçı ile yaptılar. Keyifli anların yaşandığı voleybol maçında kazanan dostluk olurken, maç sonrası yurtlarda kalan öğrencilerle İsa Yazıcı bir süre sohbet etti. Otoparkın spor sahalarına dönüştürülmesinden dolayı mutluluklarını dile getiren öğrenciler, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’ya teşekkür ettiler. 


YAZICI GENÇLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR
Üniversitenin açıldığı günden bu yana gençleri yalnız bırakmayan Yazıcı Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Cahit Zarifoğlu yüksek öğretim yurduna çat kapı giderek, hem yemekleri denetledi hem gençlerle yemek yiyerek sohbet etti. Öğrenciler ise müdürü karşılarında görmenin mutluluğunu yaşadılar.


Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü İsa Yazıcı ise Cahit Zarifoğlu KYK yurdundaki anları sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımında; “Yurtlarımızda gençlerimizin akşam yemeği menümüzü beraber inceledik. Sonrasında çay sohbeti ile hasbihal edip yeni dönemde eğitim, kurs ve spor faaliyetlerimizi konuştuk. Gençlerimizin enerjisi bize güç veriyor” ifadeleri ile paylaşım yaptı. Yazıcının paylaşımına çok sayıda beğeni yapıldı.

Yorumlar (6)
Semt sakini 1 yıl önce
Z kuşağı diye adlandırılan zamane gençleri için devletimiz var gücüyle her anlamda destek veriyor .nesillerce öğrencilik vardı ama şuandaki gibi şımarıklık yoktu arpa fazla geldi tabi aşırı özgürlük topluma zarar veriyor.
öğrenci 1 yıl önce
önce konuralpte yaşayan insanların güvenliğini sağlasınlar... laf atma, sarkıntılık yapma, taciz etme, arabayla peşinden gitme vb. ne ararsan her akşam var... gelin öğrencilerle bir röportaj yapın anlatsınlar dertlerini!
Semt sakini 1 yıl önce
Devletin bütün imkanları sunuluyor yolda bekçiler yurtlarda güvenlikler polis devriye atar ne için güvenli ortam için öğrenciler de kurallara uysun bu dünyada öğrencilik bu gün başlamadı hep vardı olacakta
Öğrenci 1 yıl önce
ya ne biçim yurt ismi Raziye Begüm Sultan, Cahit Zarifoğlu . Bunların Düzce ile ne alakaları var. Yurtların bulunduğu mahallelerin isimleri verilseydi ya.
Aa 1 yıl önce
Niye bazı kelimeler, isimler koyu yazılıyor? Amaç ne?
Bahçeşehirli 1 yıl önce
Bahçeşehir bölgesindeki kız ve erkek yurdunun arasında kalan belediyenin depo olarak kullandığı alanda spor alanı olarak kullanılsa gençler için çok güzel olur