banner851

banner614

‘GÜVENLİ OKUL GÜVENLİ GELECEK’

İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın başlattığı ‘Güvenli Okul Güvenli Gelecek’ projesinin Düzce il koordinasyon toplantısı yapıldı

banner619
Eğitim 09.09.2021, 12:30 09.09.2021, 15:50
418

Yüz yüze eğitim sürecinin başlaması ile birlikte öğrencilere yönelik yapılacak projelerde start almaya başladı. Bu kapsamda İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ortak hazırlanan ‘Güvenli Okul Güvenli Gelecek’ projesinin İl koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Vali Cevdet Atay’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, Jandarma Komutanı Albay Naci Akkaş, Vali Yardımcısı Hürrem Aksoy, Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer ve ilgili kurum ve kuruluş müdürleri katılım sağladı.

Toplantıda okullara giden çocukların güvenli bir şekilde ulaşımının sağlanması ve okul çevrelerinin güvenliğinin alınması konuları görüşüldü. (İHA)

Yorumlar (2)
KOLAY GELSİN VALİ 2 hafta önce
KALICI KONUTLARDAKİ HÜÜRYET ORTA OKULUNUN GÜNEY İATE DUVARININ DIŞA BAKAN YAZILARI SAYIN VALİ BEN Mİ TEMİZLİYECEĞİM BURADAKİ SAHAYA İN CİDDİYETİNİ GÖRELİM YAZILAR EN AZ BEŞ YILLIK
81ERE81 3 hafta önce
sayın valim sayın milli eğitim müdürüm.e bide şu okullardaki kaynak kitap yolsuzluğuna el atsanız ricamız olur ?bi vatandaş olarak 3 kitaba 270 tl ödedim..