banner851

banner614

GÜVENLİK VE KONFOR İLK SIRADA

Doğa Koleji için öğrencilerin güvenliği ve konforu her şeyden önce geliyor. Doğa Koleji eğitmenleri tarafından servis araçlarında görevli rehber ve sürücülere eğitimler verilirken velilere öğrenci servisini servis süresince anlık olarak internet üzerinden takip etme olanağı da sağlanarak önemli bir yeniliğe imza atıldı.

banner619
Eğitim 12.09.2013, 12:25
212
GÜVENLİK VE KONFOR İLK SIRADA

SERVİS ARAÇLARINA REHBER

Öğrenci ve veli memnuniyetini her zaman ön planda tutan Düzce Doğa Koleji, servis araçlarında da önemli yeniliklere öncülük ediyor. Tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla hizmet veren ARS Tur tarafından verilecek olan servis hizmeti öncesi araçlarda görevli rehber ve sürücülere Doğa Koleji eğitmenleri tarafından eğitimler veriliyor. Öğrencilerin güvenliği ve konforuna büyük önem veren Düzce Doğa, bu doğrultuda 2013-2014 eğitim-öğretim yılı ile birlikte öğrenci servislerinde bir çok yeniliğe de imza atacak. GPS (Araç Takip Sistemi) ile donatılan servis araçları sayesinde veliler, kendilerine verilen kullanıcı kodu ve şifreyle öğrenci servisini servis süresince anlık olarak internet üzerinden takip edebilecek. Tüm sürücü ve rehberlere eğitmenler tarafından periyodik olarak eğitimler verilmeye devam edileceği bildirilirken sık sık servis araçlarında kontroller yapılacak ve velilerin memnuniyeti de ölçülecek.

Öte yandan servis hizmeti verecek olan ARS Tur, Düzce Doğa Koleji öğrenci ve velilerini bugünden itibaren evlerinde ziyaret ederek araç takip sistemi ve diğer servis hizmetleri konusunda da bilgilendirecek.

Haber: M. YILMAZ

banner844
Yorumlar (0)