banner851

banner955

HARÇLIKLARINI KUR’AN KURSU İNŞAATI İÇİN BAĞIŞLADILAR

Düzce İl Müftülüğü bünyesindeki Zahid-ül Kevseri Kur'an Kursunda eğitim gören minik öğrenciler, biriktirdikleri harçlıklarını Fevzi Çakmak Mahallesinde ki Kur’an Kursu inşaatında kullanılmak üzere bağışladı.

Eğitim 03.04.2022, 13:00
509
HARÇLIKLARINI KUR’AN KURSU İNŞAATI İÇİN BAĞIŞLADILAR

Zahid-ül Kevseri 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu'nda eğitim gören öğrenciler, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını Kültür Mahallesi ve Fevzi Çakmak Mahallesi 4-6 yaş Kur’an Kursu inşaatında kullanılmak üzere İl Müftüsü Rüstem Can’a teslim etti.

Öğrencileri bu anlamlı ve örnek davranışlarından dolayı tebrik eden Rüstem Can, "Kıymetli hocalarım. Bu yavrularımız bizlere emanettir ve bizlerin geleceğidir. Mevla'mızın bizlere tertemiz bıraktığı bu yavrularımızı İslam fıtratı üzere yetiştirme noktasında sizler, anneleri ve babalarıyla beraber öncülersiniz ve emanetçilersiniz. Mevla'ya hamdolsun emanetlere de en güzel şekilde sahip çıktığınıza da şahidiz. Onlara Allah’ın kelamını ezberletiyorsunuz. İslam ahlakını, temel dini bilgileri ve değerleri onlara aktarmaya çalışıyor en güzel şekilde maddi-manevi olarak yavrularımızın eğitimine katkılar sağlıyorsunuz. Rabbim sizlerden razı olsun. Yüce Mevla'm en güzel yerlerde ve binalarda en güzel imkanlarla onların eğitimlerine katkılar sunabilmemizi bizlere nasip eylesin" dedi.

Rüstem Can konuşmasının ardından miniklere, velilere ve öğreticilere teşekkür etti.

banner844
Yorumlar (3)
Vatandaş 9 ay önce
Diyanetin bütçesi saltanat sürmeye,vatandaşın bağışları ise Kuran kursu cami inşaatına.
ETME DİYANET! 9 ay önce
Allah aşkına bütçesi 8 bakanlıktan fazla olan bir kurum neden kendi kaynakları yerine gider çoluk çocuktan para alır.
Zulalütfü 9 ay önce
Millette param yok kardeşim. Bırakın bu kurs murs işlerini. Oturun oturduğunuz yerde. Bıktırdınız milleti!!! Millet size bakmaya mecbur mu? Halk aç. Para yok bunlar kurs peşinde.
Yeni Sayımız