banner851

banner614

HAYIRSEVERDEN OKUL

banner619

Hayırsever işadamı Hacı Hidayet Türkseven’in otizimli çocuklar için Yahyalar Mahallesi’ne yaptıracağı Özel Eğitim Uygulama Merkezi için ilk adım atıldı. Türkseven’in adını taşıyacak okul için Düzce Valiliği’nde bugün protokol imzalandı.

banner846
Eğitim 16.09.2015, 14:19
3441
HAYIRSEVERDEN OKUL
banner844
İşadamı Hacı Hidayet Türkseven, otizimli çocuklar için Özel Eğitim Uygulama Merkezi yaptıracak. Bu kapsamda Hayırsever iş adamı ile Düzce Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. Valilik Makam Toplantı salonda yapılan protokolde konuşan Vali Ali Fidan, işadamına teşekkürlerini iletirken, hayırsever vatandaşların sayısının artmasını temenni etti.İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman ise Türkseven’in bağışına vesile olan Beyazay Derneği’ne teşekkür etti.

Hacı Hidayet Türkseven de “Bu çocuklar bizim çocuklarımız elimizden geldiğince sahip çıkacağız” diyerek protokolü imzaladı.  Özel Eğitim Uygulama Merkezi Düzce merkeze bağlı Yahyalar Mahallesinde 7 bin 838 metrekarelik alana  yapılacak. Merkeze Türkseven’in adı verilecek.
Yorumlar (3)
HELAL OLSUN 6 yıl önce
Özellikle Düzce''de büyük ihtiyaç duyulan otistik çocuklar için bir okulun yapılması gerçekten çok önemli.Bu işe gerçekleştirecek hayırsever vatandaşımızdan Allah razı olsun.
M 6 yıl önce
Hayırlı olsun bir an önce hizmete geçsin inşallah. Böyle hayırseverlerin çoğalması gerek.
Tebrikler, utanmazlara de 6 yıl önce
Helal olsun amcaya.Amcanın bu davranışı mesai saatinde bahçeye masa kurup okey oynayan utanmaz idarecilere ders olsun.Milli eğitim camiasından biri yorum yazarsa okulu da yazarım.Ben bir veli olarak şok oldum.Çocuğmu nasıl teslim edrim bunlara.Yazık
17°
kapalı