banner851

banner614

HEM ÖĞRENECEKLER HEM KAZANACAKLAR

banner619

Düzce El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü, “Seramik Karo Kaplamacılığı” kursu düzenliyor. Hafta içi kur sonunda başarılı kursiyerlere El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu Düzce İl Müdürlüğü onaylı Kurs Sertifikası verilecek.

banner846
Eğitim 27.03.2012, 17:21
278
HEM ÖĞRENECEKLER HEM KAZANACAKLAR
banner844

Düzce El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü 2012 yılı Mayıs ayında “Seramik Karo Kaplamacılığı” mesleki eğitim kursu düzenleyecek.

Hafta içi 5 gün ve günde 8 ders saati olarak uygulanacak kursa katılan kursiyerlere Çalışma ve iş Kurumu Düzce İl Müdürlüğü tarafından günlük 20 TL kursiyer harçlığı, sigorta pirimi ve iş kazası ve meslek hastalığı sigorta pirim giderleri ödenecek.

Kurs sonunda başarılı olan kursiyerlere El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu Düzce İl Müdürlüğü onaylı Kurs Sertifikası verilecek.

“Seramik Karo Kaplamacılığı” kursuna başvuracak adaylar; “T.C. vatandaşı olmak, 15 yaşını tamamlamış olmak, En az ilköğretim okulu mezunu olmak, Kurs döneminde askerlikle ilişkisi bulunmamak, Sağlık durumu yönünden herhangi bir rahatsızlığı bulunmamak, Çalışma ve İş Kurumu Düzce İl Müdürlüğüne kayıtlı açık işsiz olmak” koşulları aranacak.

Kültür Mahallesindeki El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğüne başvurular şahsen yapılacak.

Yorumlar (0)