banner851

banner614

HER HAFTA İZLEME VE DEĞERLENDİRME TESTLERİ YAYINLANACAK

banner619

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü, “Başarıya Bir Adım Projesi” kapsamında öğrencilerin sınav kaygıları ile ilgili tedirginlikleri gidermek ve vakitlerini daha verimli değerlendirmelerini sağlamak amacıyla sınavlara yönelik yeni etkinlikler düzenliyor.

banner846
Eğitim 26.03.2020, 16:31
1876
HER HAFTA İZLEME VE DEĞERLENDİRME TESTLERİ YAYINLANACAK
banner844

Düzce’de uygulanmakta olan Başarıya Bir Adım Projesi kapsamında Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü, son sınıflardaki öğrencilerin ve velilerin sınav kaygıları ile ilgili tedirginliklerini gidermek ve öğrencilerin vakitlerini daha verimli değerlendirmelerini sağlamak amacıyla sınavlara yönelik yeni etkinliklerin düzenlenmesi planlanıyor.

İl genelindeki 8. ve 12. sınıf öğrencilerin merkezi sınavlara hazır bir durumda olmaları adına Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilerin konu tekrarlarını yapabilmeleri, öğrendiklerini pekiştirmeleri amacıyla çevrimiçi ortamda her hafta Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden izleme ve değerlendirme testleri yayınlanacağı açıklandı.

Bu proje ile birlikte öğrencilerin eksik konularını online olarak görmekte ve bu hususta geri dönüt verilerek öğrenmenin eksiksizce gerçekleşmesi için ortam hedeflenmektedir.

EBA üzerinden yayınlanan sorulara ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://drive.google.com/open?id=1q1j4UK0UTO3LaoogurGBUJAT4bmPT4_C

Yorumlar (1)
Hakikkat 1 yıl önce
Siz eğitimi ensara cami imam ve müezinlere emanettikçe millet ateist oldu ben artık çocuğumu ne okula gönderirim nede televizyondan izletirim
27°
açık