banner851

banner955

HİZMET İÇİ EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

Düzce Valiliği koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen hizmet içi eğitim faaliyetleri devam ediyor. Bu kapsamda, "Öğrenen Öğretmenler İçin Her Güne Bir Webinar" başlığı altında, alanında uzman akademisyenler ve deneyimli hocalarla hizmet içi eğitimler sürdürülüyor.

Eğitim 28.05.2020, 11:58
709
HİZMET İÇİ EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR
banner1032

Düzce Valisi  Zülkif Dağlı’nın talimatıyla öğretmenler için hazırlanan hizmet içi eğitim programı, 21 Nisan 2020 tarihinde Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Doç. Dr. S. Tunay KAMER'in "Eğitimin Sosyal ve Kültürel Temelleri Açısından Salgınlar" konulu eğitimi ile başlatıldı.

Çocuklarda Görülen Davranış Bozuklukları", "Düzce Kodluyor Projesi ve Paydaşlara Etkisi" ve "Eğitimde Fotoğraf, Video Kullanımı ve Green Screen" konulu eğitimler ile birlikte öğretmenler için hazırlanan diğer konularda da eğitimler yapıldı.

 Toplam 23 akademisyenin katıldığı eğitimlere yaklaşık olarak 2.800 öğretmen katılım sağlandı. 18 - 22 Mayıs 2020 tarihlerinde de 6 farklı konu başlığı ile düzenlenen seminerlere Milli Eğitim Bakan Danışmanı Dr. Türker Toker, Doç. Dr. Mustafa Sever, Düzce Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nden alanında uzman akademisyenler katılım sağladı.

28 Nisan 2020 tarihinden itibaren hafta içi her gün yapılan Webinar’lara katılamayan öğretmenler, eğitimlere http://duzce.meb.gov.tr/web/ adresinden ulaşıp ve katılamadıkları seminerleri tekrar izleyebiliyor.

 Hazırlanan hizmet içi eğitimler, "Okullarımızdan İyi Örnekler" başlıklı çalışma ile 27 Mayıs - 15 Haziran 2020 tarihlerinde de ara vermeden devam edecektir.

banner844
Yorumlar (4)
Öğretmen 2 yıl önce
Çoğu eğitim beklentimi karşılamadı.Öğretmenlikte bir gün deneyimi olmayan kişiler, öğretmenlere caka satıyor.
Ömer 2 yıl önce
En tehlikeli olan berberler bile acildi 1 Haziran'da. Sonra heryer açılıyor ama 2. Amatör oynanmiyor neden peki ? Amaç ne yazıklar olsun
Şahin 2 yıl önce
Yazık günah bukadar emeğe masrafa üvey evlat muamelesi görüyoruz süper amatörle hicbr farkımız yokken bizim lig iptal süper devam boyle.olursa seneye 2. Amatör takım bulamicaklar
Yorym 2 yıl önce
Emeklerimiz boşa gitmesin kaç aydır idman yapıyoruz bizi bu spordan mahrum.birakmayin !
13
kapalı