banner851

banner614

İki yıl önce yapılan lise yer nedeniyle hala tepki topluyor.

Düzce’ye iki yıl önce yapılan ve yapıldığı yer konusunda birçok tartışmalara sahne olan Sağlık Meslek Lisesi’ne tepki devam ediyor. Okul Aile Birliği lisenin yeri konusunda tepkilerini ortaya koydular.

banner619
Eğitim 10.09.2009, 11:12
204
İki yıl önce yapılan lise yer nedeniyle hala tepki topluyor.

İki yıl önce yapılan ve yeri konusunda birçok tartışmalara neden olan Sağlık Meslek Lisesi’nin Okul Aile Birliği lisenin yeri konusundaki sıkıntılarını dile getirdiler.

Yapılan açıklamada okulun yerinin iyi olmadığı ve okula ulaşımın çok zor olduğunu vurgulayan Okul Aile Birliği okul yapılırken bu konuların gündeme getirildiğini fakat söylenen sözlerin dikkate alınmadığını ifade ettiler. Her şeyden önce öğrencilerin düşünülmesi gerektiğini söyleyen Okul Aile Birliği yetkilileri, ilçelerden ve ilçelerin köylerinden gelen öğrencilerin sabahları sıkıntı yaşadığını vurguladılar. Öğrencilerin sıkıntılarının sadece bununla bitmediğini belirten birlik yönetimi, öğrencilerin yol masraflarının karşılanamayacak seviyeye geldiğini ifade ettiler. Okul Aile Birliği tarafından yapılan açıklamada birliğin ve öğrenci velilerinin konuyu Valiliğe, Milli Eğitim Müdürlüğü’ne defalarca bildirdiklerini fakat durumun değişmediğini belirttiler. Okulun Düzce Merkeze taşınması için ellerinden geleni yaptıklarını fakat hala bir sonuç alamadıklarını dile getiren Okul Aile Birliği Yönetimi okulun Düzce’ye taşınması halinde öğrencilerin ve ailelerinin maddi bakımdan çok rahatlayacağını sözlerine eklediler.

Yorumlar (0)